V Saint Petersburg Open 2013

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 05.10.2013 21:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 14.11.2013 23:59
Turnīra datums 16.11.2013
Dalībnieku 86

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Alexey Zaharov Krievija Maskava
2 Ahti Lampi Somija Kuopio
3 Ivan Zaharov Krievija Maskava
4 Alexander Miloradov Krievija Maskava
5 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
6 Kevin Eriksson Somija Turku
7 Edgars Caics Latvija Rīga
8 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
9 Atis Sīlis Latvija Rīga
10 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
11 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
12 Jan Pelkonen Somija Naantali
13 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
14 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
15 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
16 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
17 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
18 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
19 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
20 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
21 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
22 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
23 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
24 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
25 Sergey Sammal Krievija Tula
26 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
27 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
28 Kimmo Eriksson Somija Turku
29 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
30 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
31 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
32 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
33 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
34 Roman Bykov Krievija Kotel’niki
35 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
36 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
37 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
38 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
39 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
40 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
41 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
42 Maria Miloradova Krievija Maskava
43 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
44 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
45 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga
46 Artem Valiev Lietuva Viļņa
47 Nikolay Ivanov Krievija Sanktpēterburga
48 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
49 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
50 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
51 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
52 Alexey Baranov Krievija Maskava
53 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
54 Vyacheslav Sushinin Krievija Severodvinska
55 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
56 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
57 Rene Huhtala Somija Naantali
58 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
59 Jouko Pelkonen Somija Naantali
60 Popov Yriy Krievija Maskava
61 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
62 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga
63 Georgiy Pavlov Krievija Sanktpēterburga
64 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
65 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
66 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
67 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
68 Kashentsev Igor Krievija Maskava
69 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
70 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
71 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga
72 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
73 Ilya Belozercev Krievija Severodvinska
74 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
75 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga
76 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
77 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
78 Dima Gerasimov Krievija Sanktpēterburga
79 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
80 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
81 Matvey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga
82 Vladislav Plotnikov Krievija Sanktpēterburga
83 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga
84 Yalbachev Nikolay Krievija Sanktpēterburga
85 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava
86 Timofey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga