Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 05.10.2013 21:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 14.11.2013 23:59 |
Turnīra datums | 16.11.2013 |
Dalībnieku | 86 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
2 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | |||
3 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
4 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
5 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
7 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
8 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
10 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
11 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Jan Pelkonen | Somija | Naantali | |||
13 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
14 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
16 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
17 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
22 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
24 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | |||
26 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||
27 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
28 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
29 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
31 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
32 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
33 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
34 | Roman Bykov | Krievija | Kotel’niki | |||
35 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
37 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
38 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | |||
40 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
41 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
42 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
43 | Anton Kiselyov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
44 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
45 | Dmitriy Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
46 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
47 | Nikolay Ivanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
48 | Igor Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
49 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
50 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
51 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
52 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
53 | Mark Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
54 | Vyacheslav Sushinin | Krievija | Severodvinska | |||
55 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
56 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
57 | Rene Huhtala | Somija | Naantali | |||
58 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
59 | Jouko Pelkonen | Somija | Naantali | |||
60 | Popov Yriy | Krievija | Maskava | |||
61 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | |||
62 | Larionov Alexander | Krievija | Sanktpēterburga | |||
63 | Georgiy Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
64 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
65 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
66 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
67 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
68 | Kashentsev Igor | Krievija | Maskava | |||
69 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
71 | Lev Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
72 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | |||
73 | Ilya Belozercev | Krievija | Severodvinska | |||
74 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
75 | Timur Kudashev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
76 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
77 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
78 | Dima Gerasimov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
79 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
80 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
81 | Matvey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
82 | Vladislav Plotnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
83 | Semyon Kurbatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
84 | Nikolay Yalbachev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
85 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | |||
86 | Timofey Kryazhev | Krievija | Sanktpēterburga | |||