Turnīri

Aktuālie turnīri
Name [ENG] Datums Statuss Dalībnieku Valsts Pilsēta
Samal tournament 25.07.2019 Reģistrācija Scorpion nav iespējama 22 Kazahstāna Šimkenta
Reckshino Open 21.07.2019 Noslēdzies 14 Krievija Nizhniy Novgorod

Nākotnes turnīri
Name [ENG] Datums Statuss Dalībnieku Valsts Pilsēta
Выборы: Георгий Левашёв 27.07.2019 Notiek reģistrācija 17 Krievija Maskava
Выборы: Алексей Титов 27.07.2019 Notiek reģistrācija 16 Krievija Maskava
Настольный хоккей на празднике "Московский спорт в Лужниках" 27.07.2019 Notiek reģistrācija 0 Krievija Maskava
VI Открытый Кубок Нижнего Новгорода 28.07.2019 Notiek reģistrācija 2 Krievija Nizhniy Novgorod
SHODER CUP -2019 /этап мирового тура/ 10.08.2019 Notiek reģistrācija 47 Kazahstāna Šimkenta
РОССИЯ - КАЗАХСТАН /товарищеская встреча/ 2х2 10.08.2019 Reģistrācija Scorpion nav iespējama 0 Kazahstāna Šimkenta
Кубок Поволжья 2019 среди любителей 10.08.2019 Notiek reģistrācija 0 Krievija Nizhniy Novgorod
День физкультурника во Владимире 2019 10.08.2019 Notiek reģistrācija 4 Krievija Vladimira
1-й этап X Открытого Кубка России. XX Кубок Поволжья. 11.08.2019 Notiek reģistrācija 34 Krievija Nizhniy Novgorod
Norway Open 2019 07.09.2019 Notiek reģistrācija 2 Norvēģija Stavangera
KLO-Ліга (1 етап чемпіонату України с-д ветеранів 2019/2020) 14.09.2019 Notiek reģistrācija 3 Ukraina Mariupol
Перший етап відкритого чемпіонату України 2019/2020 15.09.2019 Notiek reģistrācija 3 Ukraina Mariupol
Saint-Petersburg Open 2019 02.11.2019 Notiek reģistrācija 10 Krievija Sanktpēterburga
XXII Командный Чемпионат Санкт-Петербурга 03.11.2019 Notiek reģistrācija 0 Krievija Sanktpēterburga

Turnīru arhīvs
Meklēt pēc nosaukuma
Valsts
Pilsēta
Name [ENG] Datums Statuss Dalībnieku Valsts Pilsēta
Крамбамбуля OPEN 18.07.2019 Noslēdzies 5 Baltkrievija Minska
Saveli Cup 2019 14.07.2019 Noslēdzies 6 Igaunija Tallina
KamaCup 2018/19 #13 14.07.2019 Noslēdzies 7 Krievija Perma
Кубок Белых ночей 2019 13.07.2019 Noslēdzies 32 Krievija Sanktpēterburga
KamaCup 2018/19 #12 30.06.2019 Noslēdzies 4 Krievija Perma
День молодежи во Владимире 2019 28.06.2019 Noslēdzies 9 Krievija Vladimira
22 Турнир НХЛ Киров. красная Машина! 26.06.2019 Reģistrācija Scorpion nav iespējama 3 Krievija Kirova
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #7 22.06.2019 Noslēdzies 7 Krievija Arkhangel’sk
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #6 21.06.2019 Noslēdzies 10 Krievija Arkhangel’sk
21 Турнир НХЛ Киров. красная Машина! 19.06.2019 Noslēdzies 5 Krievija Kirova
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #5 18.06.2019 Noslēdzies 6 Krievija Arkhangel’sk
Товарищеские Матчи 1-20 Июнь 18.06.2019 Noslēdzies 2 Krievija Kirova
Чемпионат АЛНХ Зима-Лето 2019 Финал 16.06.2019 Noslēdzies 5 Krievija Arkhangel’sk
XVI World Championship 2019 KIDS 13- 16.06.2019 Noslēdzies 26 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 VETERANS 50+ 16.06.2019 Noslēdzies 34 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 OPEN TEAMS 15.06.2019 Noslēdzies 12 Baltkrievija Minska
XVI World Championship 2019 OPEN 15.06.2019 Noslēdzies 115 Baltkrievija Minska
RAUBICHI W.Ch.OPEN 15.06.2019 Noslēdzies 61 Baltkrievija Minska
Турнир детского центра "Радуга" 2019 #4 15.06.2019 Noslēdzies 9 Krievija Arkhangel’sk
чемпионат Каменска-Шахтинского 4 тур 15.06.2019 Noslēdzies 8 Krievija Kamensk-Shakhtinskiy