Назва V Saint-Petersburg Open
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 05.10.2013
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 05.10.2013 21:00
Завершення реєстрації 14.11.2013 23:59
Дата проведення турніру 16.11.2013
Участников 86

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Плей-офф Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
2 Ahti Lampi Фінляндія Логя
3 Ivan Zaharov Російська Федерація Москва
4 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва
5 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
7 Edgars Caics Латвія Рига
8 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Atis Sīlis Латвія Рига
10 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
11 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
13 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
15 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
16 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула
17 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
18 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
19 Anton Legkov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець
22 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва
24 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
25 Sergey Sammal Російська Федерація Тула
26 Alexandr Kosyrev Російська Федерація Москва
27 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець
28 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
29 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург
30 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт
31 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
32 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець
34 Roman Bykov Російська Федерація Котельники
35 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
37 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург
38 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург
39 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ
40 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
41 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург
42 Maria Miloradova Російська Федерація Москва
43 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург
45 Dmitriy Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург
46 Artem Valiev Литва Вільнюс
47 Nikolay Ivanov Російська Федерація Санкт-Петербург
48 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
49 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург
50 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
51 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі
52 Alexey Baranov Російська Федерація Москва
53 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
54 Vyacheslav Sushinin Російська Федерація Сєверодвінськ
55 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург
57 Rene Huhtala Фінляндія Наантали
58 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
59 Jouko Pelkonen Фінляндія Наантали
60 Popov Yriy Російська Федерація Москва
61 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ
62 Larionov Alexander Російська Федерація Санкт-Петербург
63 Georgiy Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург
64 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
65 Oleg Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
66 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург
67 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт
68 Kashentsev Igor Російська Федерація Москва
69 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург
70 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
71 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург
72 Alexey Krinov Казахстан Актобе
73 Ilya Belozercev Російська Федерація Сєверодвінськ
74 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург
75 Timur Kudashev Російська Федерація Санкт-Петербург
76 Ruslan Kamalov Російська Федерація Санкт-Петербург
77 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
78 Dima Gerasimov Російська Федерація Санкт-Петербург
79 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург
80 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург
81 Matvey Kryazhev Російська Федерація Санкт-Петербург
82 Vladislav Plotnikov Російська Федерація Санкт-Петербург
83 Semyon Kurbatov Російська Федерація Санкт-Петербург
84 Yalbachev Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург
85 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва
86 Timofey Kryazhev Російська Федерація Санкт-Петербург