Namn V Saint-Petersburg Open
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 05.10.2013
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Anmälan startar 05.10.2013 21:00
Anmälan avslutas 14.11.2013 23:59
Turneringen startar 16.11.2013
Участников 86

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Плей-офф Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad
1 Alexey Zaharov Ruošša Moskva
2 Ahti Lampi Finland Lojo
3 Ivan Zaharov Ruošša Moskva
4 Alexander Miloradov Ruošša Moskva
5 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
6 Kevin Eriksson Finland Åbo
7 Edgars Caics Lettland Riga
8 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg
9 Atis Sīlis Lettland Riga
10 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva
11 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg
12 Jan Pelkonen Finland Nådendal
13 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
14 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
15 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva
16 Grigoriy Dubinin Ruošša Tula
17 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg
18 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg
19 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg
20 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg
21 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets
22 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
23 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva
24 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg
25 Sergey Sammal Ruošša Tula
26 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva
27 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets
28 Kimmo Eriksson Finland Åbo
29 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg
30 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt
31 Sergey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod
32 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg
33 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets
34 Roman Bykov Ruošša Kotel’niki
35 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg
36 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg
37 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg
38 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
39 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk
40 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Charkiv
41 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg
42 Maria Miloradova Ruošša Moskva
43 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg
44 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg
45 Dmitriy Afonin Ruošša Sankt Petersburg
46 Artem Valiev Litauen Vilnius
47 Nikolay Ivanov Ruošša Sankt Petersburg
48 Igor Budilin Ruošša Sankt Petersburg
49 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg
50 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg
51 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji
52 Alexey Baranov Ruošša Moskva
53 Mark Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
54 Vyacheslav Sushinin Ruošša Severodvinsk
55 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg
56 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg
57 Rene Huhtala Finland Nådendal
58 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
59 Jouko Pelkonen Finland Nådendal
60 Popov Yriy Ruošša Moskva
61 Artem Boldyrev Ruošša Severodvinsk
62 Larionov Alexander Ruošša Sankt Petersburg
63 Georgiy Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
64 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
65 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg
66 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg
67 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt
68 Kashentsev Igor Ruošša Moskva
69 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg
70 Aleksandr Tarakanov Kasakstan Железнодорожный (РФ)
71 Lev Stepanov Ruošša Sankt Petersburg
72 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe
73 Ilya Belozercev Ruošša Severodvinsk
74 Georgiy Levashov Ruošša Sankt Petersburg
75 Timur Kudashev Ruošša Sankt Petersburg
76 Ruslan Kamalov Ruošša Sankt Petersburg
77 Daniil Mushnikov Ruošša Sankt Petersburg
78 Dima Gerasimov Ruošša Sankt Petersburg
79 Dmitry Alekseev Ruošša Sankt Petersburg
80 Vladimir Nikulov Ruošša Sankt Petersburg
81 Matvey Kryazhev Ruošša Sankt Petersburg
82 Vladislav Plotnikov Ruošša Sankt Petersburg
83 Semyon Kurbatov Ruošša Sankt Petersburg
84 Yalbachev Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
85 Aleksandr Dvinyaninov Ruošša Moskva
86 Timofey Kryazhev Ruošša Sankt Petersburg