Komandu saraksts

Name [ENG] Valsts Pilsēta Mājaslapa
"Puck Off" Bad Dürkheim Vācija Bad Dürkheim
#HateHagerup Norvēģija Kverneland
11121 a w http://e
220 Вольт Krievija Kursk http://www.lnhkursk.ru
3 А Baltkrievija Minska
3 Б Baltkrievija Minska
3 В Baltkrievija Minska
3 Г Baltkrievija Minska
3 Д Baltkrievija Minska
3Tuna Bordshockey Zviedrija Eskilstūna http://https://www.facebook.com/3tunabordshockey/
4 А Baltkrievija Minska
4 Б Baltkrievija Minska
4 В Baltkrievija Minska
4 Г Baltkrievija Minska
4 Д Baltkrievija Minska
5.a Latvija Rīga
5th element Ukraina Kijeva
Åby Monkeys BHK
AM Bairro Novo Moita Portugāle Moita
ArS Lingua Baltkrievija Minska
Atletico Göteborg
Atletico Göteborg II
Atletico Göteborg III
Balls of Fury
Baltic team Baltia Tallinn-Inculkalns
BATON Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
Belarus Baltkrievija
Belarus Veteran Baltkrievija
Bergen Bordhockey Norvēģija Bergena
Best i värdet Norvēģija Bergena
Best of Seven Ukraina Odesa http://www.dvdtalk.ru/wallpaper/full/94322
BH Chiefs BH
BHC SILVER PIKE Krievija Maskava
BHK Graaveir Norvēģija Bergena
BHK Masken
BHK Möllan Rouge Malmö Sweden
BHK Möllan Rouge II
Bizarro Muthapuckers Norvēģija Bergena
BJC "Laimīte" 1 Latvija Rīga
BJC "Laimīte" 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC "Laimīte" 3 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte - JUN 1 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
BJC Laimīte - JUN 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200043
Björkhagen Rangers
Black Forest TEHC Vācija Lahr
Black Sea Ukraina Odesa
BLNK
BMG PINGISTEAM
Bon Line Ukraina Harkiva
bordTENnis
Borlänge Bordshockey
Brent Bergen Norvēģija Kverneland/Bergen
Brent Plast BHK I Norvēģija Kverneland
Brent Plast BHK II Norvēģija Kverneland
Brent Plast BHK Norvēģija Kvernaland
Bröderna Grym
BSI Norvēģija Bergena
Bugor Krievija Sanktpēterburga http://bugor-team.ru/
Burtnieku MJIC Latvija Burtnieki
Burtnieku MJIC - JUN Latvija Burtnieki http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200049
Canada Veteran Kanāda
Capitals Krievija Ussuriysk
Clube de Estrategia do Seixal Portugāle Seixal
Czech Republic Čehija
Czech Republic Junior Čehija
Czech Republic Ladies Čehija
Czech Republic Veteran Čehija
Delsbo BHK
Devyaty val Ukraina
dfg fgh ggh
Die Sportskanonen Vācija Schlüchtern http://diesportskanonen.de/
DPA/CowPow
Dustvest BHK Norvēģija Bergena
Ehte Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Eiskiller Pfalzdorf Vācija Goch
ELECTROLUX Baltkrievija Minska
ELFA Baltkrievija Minska
Energy Krievija Sanktpēterburga
Equalizer Krievija Maskava
Era Sporta (U-18) Baltkrievija Minska
Estonia Igaunija
Estonia Juniors Igaunija
Estonia Veteran Igaunija
Feringer Feinmotoriker I Vācija Unterföhring
Feringer Feinmotoriker I I Vācija Unterföhring
Finland Somija
Finland Junior Somija
Finland Veteran Somija
FinLat
Forever Young Krievija Sanktpēterburga
Frankfurt Gothers Vācija Frankfurt
GAUbitza Krievija Saint-Petersburg -
GENTLE GIANTS Krievija
Germany Vācija
Germany Junior Vācija
Germany Veteran Vācija
Golden Tigers Krievija Sanktpēterburga
Graaveir feat Toft Norvēģija Bergena
Haabersti Vene Gümnaasium Igaunija Tallina
Henriks team
Hungary Ungārija
Huoteloitu Pääskyvuori Somija Turku
HUSQVARNA Baltkrievija Minska
Inčukalna GHK - JUN 3 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK 1 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Inčukalna GHK 2 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Inčukalna GHK 4 - JUN Latvija Inčukalns
Inčukalna GHK JUN 1 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Inčukalna GHK JUN 2 Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200008
Incukalns THC Latvija Inčukalns http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200008
Jæren Bordhockey I Norvēģija Kverneland
Jæren Bordhockey II Norvēģija Kverneland
Jæren Supertruckers Norvēģija Undheim
J&T Russia Krievija Maskava
Jēkabpils GHK Latvija Jēkabpils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200009
Judasgeitene Norvēģija Bergena
Jæren Bordhockey U13 Norvēģija Kvernaland
Kaeltestarre 83 Vācija
Kaeltestarre 83 II Vācija
Karjamaa Põhikool Igaunija Tallina
Katran Ukraina Київ-Одеса-Харків-Brönderslev
Kazakhstan Kazahstāna
Kazakhstan Veteran Kazahstāna
Kazan Dragons Krievija Kazaņa
Knivtuna Bordshockey Zviedrija Eskilstūna
Koe-Fighters Vācija Diseldorfa
Kuropatki OLD School Krievija Kursk
KŽDC Valmiera Latvija Valmiera http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200044
KŽDC Valmiera / Inčukalna GHK Latvija Valmiera / Inčukalns
Lagos Hóquei de Mesa Portugāle Lagos
Latvia Latvija
Latvia Junior Latvija
Latvia Ladies Latvija
Latvia Veteran Latvija
Legion Krievija
Legion GS Русь Православная🇷🇺 Saint-Petersburg
Levdansky Team Ukraina Kijeva
lil´Jump
Lithuania Lietuva
Lithuania Juniors Lietuva
Lithuania Ladies Lietuva
Lithuania Veterans Lietuva
Litvinyuk-Umanskyy Team Ukraina Kijeva
Lumen Krievija Ussuriysk
MAGNUSSON PETFOOD Baltkrievija Minska
Melnie zirdziņi Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?id=200022
MIB Krievija Piter
Minde Muthapuckers Norvēģija Bergena
Minsk Friyers Baltkrievija Minska
NahEra / NE Baltkrievija Minska http://www.erasporta.by
Narva Pähklimäe Gümnaasium Igaunija Narva
NHK Impuls Ukraina Kijeva
Nice Castle Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200048
NiKi Krievija
Nord-West Krievija Sanktpēterburga
Northern Lights Krievija Sanktpēterburga
Norway Norvēģija
Norway Junior Norvēģija
Norway Veteran Norvēģija
NW & Ko., Ltd. Krievija Sanktpēterburga
OldStars / Тертые калачи Baltkrievija Новополоцк -- Минск
Örebro Hockey
POLY Somija
Pressball Nahockers Baltkrievija Minska
PROметей Krievija Sanktpēterburga
Pultti Amigos Somija
RANGERS / RGR Baltkrievija Minska
Red Stars Saarbrücken Vācija Saarbrücken
Rex Øresund Zviedrija Malme
Rīgas GHK Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200015
Rīgas GHK / BJC Laimīte Latvija Rīga
Rottebassene Norvēģija
RS-Balance Krievija Maskava http://RS-Balance.ru
Russia Krievija
Russia Junior Krievija
Russia Ladies Krievija
Russia Veteran Krievija
SAMAL Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
Satyrion Berlin Vācija Berlīne
Satyrion Berlin II Vācija Berlīne
SCHENKER Baltkrievija Minska
Schlicktown Arctic Veteranos Vācija Wilhelmshaven
Shaleni Bdzholy Ukraina Харків-Одеса-Київ
Shanhai-021 Krievija Volgodonska http://vk.com/volgodonskhockey
Shik Club & Co Krievija Nizhniy Novgorod http://www.naxok.com
Shuffle United Norvēģija Bergena
SK Raua Igaunija
Skoda Krievija Kursk
Skrunda THC Latvija Rīga
Skrundas GHK Latvija Skrunda http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200019
Slovakia Slovākija
Slovakia Veteran Slovākija
Slovenia Slovēnija
SOBR Baltkrievija Minska
Spivakovskyy-Noselivska Team Ukraina Kijeva
Spjass Invaders
Sport4You Krievija Sanktpēterburga
Stiga Freedom Fighters Norvēģija
Stiga St. Petersburg Krievija Sanktpēterburga
STIGA-BANK Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com/
Stigarevolusjonen Norvēģija
STIGERS Baltkrievija Minska
Stūnīši Latvija Stūnīši
Sweden Zviedrija
Sweden Juniors Zviedrija
Sweden Ladies Zviedrija
Sweden Veteran Zviedrija
Switzerland Šveice
Switzerland Veteran Šveice
Tønsberg BHK Norvēģija Tønsberg
T&T Team Ukraina Kijeva
Tallinna 53. keskkool Igaunija Tallina
Tallinna Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Juudikool Igaunija Tallina
Tallinna Läänemere Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum Igaunija Tallina
Tallinna Mustamäe Humanitaar Gümnaasium Igaunija Tallina
Tallinna Tõnismäe Reaalkool Igaunija Tallina
Talpelan Taiga Somija Lohja
Team Europe Team Europe
Team International Team International
TEAM WOLFCOUSINS/MXM
TeamSpirit Baltkrievija Minska
Tegelhuset OBK Zviedrija Odensbacken http://https://www.facebook.com/Tegelhuset-OBK-418211581854028/
THC Blue Dragon Slovākija Košice http://thcbluedragon.wz.cz/stiga/
THC K-Marx Nahockers / KMN Baltkrievija Minska http://nahok.by
THC Lisovi Haschi Ukraina Киев - Одесса - Кировоград - Тула - Санкт-Петербург
THC Stiga Elites Čehija Turnov
THC Toros Krievija
THC VILNIUS Lietuva Viļņa
THC_BEAVERS Krievija Zheleznogorsk http://https://vk.com/thc_beavers
The Leftovers
THT Tornado Baltkrievija Minska
TIGER FORCE / T4 Baltkrievija Minska
Tonsberg BHK Norvēģija Open
TORNADO Baltkrievija Minska
Toro Rosso Krievija Maskava
Trondheim BHK Norvēģija Tronheima
Trondheim BHK 2017 Norvēģija Tronheima
Ukraine Ukraina
Ukraine Junior Ukraina
Ukraine Ladies Ukraina
Ukraine Veteran Ukraina
Umeå HSS
United Stars Zviedrija
Unterföhring Vācija Unterföhring
UZ30 / USTRICY Baltkrievija Minska
VfP Friesland Vācija
VJN Ventspils - JUN Latvija Ventspils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VJN Ventspils / Jēkabpils GHK - JUN Latvija Ventspils / Jēkabpils
VJN Ventspils / VGHK Latvija Ventspils
VJN Ventspils 1 Latvija Ventspils http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VJN Ventspils 2 Latvija Rīga http://stiga.trefik.cz/ithf/ranking/club.aspx?ID=200045
VJN Ventspils 3 Latvija Ventspils
VOLVO CARS Baltkrievija Minska
Zaporojets Team Ukraina Kijeva
Імпульс Ukraina Kijeva http://vk.com/nastole_org
Імпульс 2 Ukraina Kijeva
Адреналин Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
АИИ "Цитрус-Арт" Krievija Sanktpēterburga
Ак Барс Krievija Ussuriysk
Алексеев Д. - Плотников
Алексеев С. - Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Алексеев-Никулов
Альбатрос Krievija Sanktpēterburga
Альфа-Тактика Krievija Санкт-Петербург-Москва-Тула
Альянс Krievija Maskava
Армейцы с Невы Krievija Sanktpēterburga
Арысь Kazahstāna Arys http://asanto@inbox.ru
Афина Krievija Sanktpēterburga
Афинна Россия-Финляндия Красные фонари
Афонин - Зайцев Krievija Sanktpēterburga
Афонин - Иванов Krievija Sanktpēterburga
Афонин-Брусницын Krievija Sanktpēterburga
Багира Krievija Maskava
БГТУ Baltkrievija Minska
Белавин - Белавина А. Krievija Sanktpēterburga
Белавин - Белавина И. Krievija Sanktpēterburga
Белавин - Жолобов
Белавин - Тихомиров Krievija Sanktpēterburga
Белавин-Окунев Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Никитина Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Обухова
Белавина И. - Обоева Krievija Sanktpēterburga
Белавина И. - Пономарёв Krievija Sanktpēterburga
Белые росы Baltkrievija Minska
Бёрн - Немолот Krievija Sanktpēterburga
Беспятых - Денега Krievija Sanktpēterburga
БИОФАК Baltkrievija Minska
БИОХИМ Baltkrievija Minska
Блинов - Вельмога Krievija Sanktpēterburga
Блинов-Камалов
Болдырев - Белозерцев Krievija Severodvinska
Борисов - Фокин Krievija Sanktpēterburga
Борисов М. - Борисов О. Krievija Sanktpēterburga
Борисов-Сторчак Krievija Sanktpēterburga
Брама Baltkrievija Минск-Новополоцк http://nahok.by
Брусницын - Исаков Krievija Sanktpēterburga
Бубнов Е.-Бубнова Krievija Sanktpēterburga
Будаев - Горин Krievija Sanktpēterburga
Будаев - Пономарев Krievija Sanktpēterburga
Будилин - Окунев Krievija Sanktpēterburga
Буллит Krievija Kursk
Буллит-2 Krievija Kursk
Буллит-Feniks Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Ваня-Яр
Варвары Krievija Kursk
Васильев-Беляев Krievija Sanktpēterburga
Веда+Ю-Софт Krievija Maskava
Вечірній Харків Ukraina Harkiva
Вечно молодые Krievija Sanktpēterburga
Вова-Коля
Волга Krievija
Воробьевы Горы Krievija Maskava
Воскобойников + Легков Krievija Sanktpēterburga
Галактика Krievija Sanktpēterburga
Галузо - Спирин Krievija Barnaula
Горин - Будаев Krievija Sanktpēterburga
Горин - Пономарёв
Городницкий П. - Ларичева Krievija Sanktpēterburga
Данилов - Сиваков Krievija Sanktpēterburga
Даня-Егор
ДДЮТ Krievija Sanktpēterburga
Дев’ятий вал Ukraina Ірпінь-Маріуполь-Кіровоград
Десятий вал Ukraina Ірпінь/Маріуполь/Кіровоград
Джентельмены Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
ДЖИГИТЫ Kazahstāna
Джокер Krievija Sanktpēterburga
Дизель Krievija Maskava
Дикий Юго-Запад Baltkrievija Ивенец -- Дрогичин -- Минск
Дим Krievija Rostova pie Donas
ДимИго Krievija Rostova pie Donas
Дмитриченко-Белавина А. Krievija Sanktpēterburga
Дьяволята Krievija Sanktpēterburga
Ева-Титов Г.
Жук в муравейнике Krievija Sanktpēterburga
Зайцев Л.-Павлов Н. Krievija Sanktpēterburga
Заозерье Krievija Sanktpēterburga
Звезда Krievija Kshen’
Здоровье Krievija Maskava
Зеленые Бананчики Ukraina Kijeva
Зулушев-Саламатов Krievija Sanktpēterburga
ИБМТ Baltkrievija Minska
Иванов - Алексеев Д.
Иванов - Степанов
Иванов Н. - Павлов Н. Krievija Sanktpēterburga
Иванов Н.-Исаков Krievija Sanktpēterburga
Иванов Н.-Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Иго Krievija Rostova pie Donas
ИЖ БГУ Baltkrievija Minska
Импульс - 2 Ukraina Kijeva
Интер Krievija
Интернет-магазин HIKER.by Baltkrievija Minska http://hiker.by
ИСТФАК Baltkrievija Minska
К & К Krievija Казань, Клин
Кальянс Krievija Maskava
Камалов - Левашов Krievija Sanktpēterburga
Капелькин М.-Капелькин О. Krievija Sanktpēterburga
Кашалот Krievija Sanktpēterburga
Київ Ukraina Kijeva
Клюгер Krievija Rostova pie Donas http://vk.com/club42868113
Команда 1 Krievija Kursk
Команда 2 Krievija Kursk
Команда Асеева Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Комешбулак Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
КОНЦЕНТРАТ / CENTR Baltkrievija Minska
Корощенко - Обухов Krievija Sanktpēterburga
Корощенко-Обоева
Косинус Krievija Sanktpēterburga
Котлин Krievija Sanktpēterburga
Красный Яр Krievija Volgodonska http://vk.com/volgodonskhockey
Кри-Кри
Кудашев-Степанов Krievija Sanktpēterburga
КуЛиНаХ Krievija http://kulinah.ru
Кумбия Krievija Severodvinska
Куропатки Krievija Kursk http://www.Lnhkursk.ru
Куропатки NEW Krievija Kursk http://Lnhkursk.ru
Куропатки NEXT Krievija Kursk http://Lnhkursk.ru
Куропатки OLD Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Курские Витязи Krievija Kursk
Ларионов - Осадчук Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Бёрн Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Леушин И. Krievija Sanktpēterburga
Левашов - Степанов
Легион Krievija Sanktpēterburga http://instagram.com/thc_legion
Ледяные волки Baltkrievija Minska
Лена-Ирина
Ленгер Kazahstāna Lenger http://asanto@inbox.ru
Летучие обезьяны Krievija Sanktpēterburga
ЛИЦЕЙ БГУ Baltkrievija Minska
ЛЦ "Лісові Хащі" Ukraina Киев - Одесса - Кировоград
Мариуполь 1 Ukraina Mariupol
МаСКА Krievija Sanktpēterburga
Маслобоев-Озеров Krievija Sanktpēterburga
МЕХМАТ Baltkrievija Minska
Мечта Krievija Sanktpēterburga
МОЛОТОВСКНХ Krievija
Мухомор Ukraina Kijeva
Мушников - Курбатов Krievija Sanktpēterburga
Нагорные
Надежда Krievija Kursk
НаХокнутые Baltkrievija Minska
начинающие Krievija Miasa
Никитин - Никитина Krievija Sanktpēterburga
Новиков - Кондрашов
НПО "ВМИ" Krievija Maskava
НХК "Питер" Krievija Sanktpēterburga
НХК "Прометей" Krievija Sanktpēterburga
НХК "Ювента" Ukraina Odesa
НХК Торос Krievija Maskava
Обоева - Титов Д. Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Герасимов Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Кудашев Krievija Sanktpēterburga
Обухова - Титов Krievija Sanktpēterburga
Овечкин и Ко Krievija Sanktpēterburga
Одеса Ukraina Odesa
Однодневка Krievija Красные Фонари
Окунев - Белавина И.
Окунев - Пипченко Krievija Sanktpēterburga
Окунев-Белавина
Ортинов - Малыгин Krievija Sanktpēterburga
Ортинов - Сторчак Krievija Sanktpēterburga
Ортинов-Федосеев Krievija Sanktpēterburga
Охта Krievija Sanktpēterburga
Очумелые ручки Ukraina Odesa http://www.ochumelye.ru/
Павлов А.-Павлов К. Krievija Sanktpēterburga
Павлов Н. - Жолобов Krievija Sanktpēterburga
Павлов-Вельмога
Панченков-Богданов
Паш Krievija Rostova pie Donas
Первопроходцы Ukraina Киев/Одесса
Перов-Мушников
Перспектива Ukraina Kijeva
Петербургские пираты Krievija Sanktpēterburga
Петров -Корсук Krievija Sanktpēterburga
Пипченко - Петров И. Krievija Sanktpēterburga
Пипченко - Смирнов В. Krievija Sanktpēterburga
Пирамида Krievija Sanktpēterburga
Порш Krievija Sanktpēterburga
Прессбол Дрим-Тим Baltkrievija Minska
Провинция Krievija Arkhangel’sk
Прометей Krievija Sanktpēterburga
ПроСка Krievija Sanktpēterburga
РАФ Baltkrievija Minska
Регионы Krievija
Ровесник Krievija Sanktpēterburga
Розов - Герасимов Krievija Sanktpēterburga
Рубежное НХЛ Ukraina Rubizhne http://nhl.ucoz.org
Руна Krievija Maskava
Сайрам Kazahstāna Сайрам http://asanto@inbox.ru
Саламатов - Камалов Krievija Sanktpēterburga
Саня-Андрей
Сборная Молодечно Baltkrievija Maladzyechna
Сварог Ukraina Kijeva
Северное Сияние Krievija Sanktpēterburga
Сенников-Ком
Сер Krievija Rostova pie Donas
СерПаш Krievija Rostova pie Donas
Скоробогатов - Данилов Krievija Sanktpēterburga
Смирнов Вл.-Валиев Krievija Sanktpēterburga
Смирнов Н. - Пономарёв Krievija Санкт-Пертербург
Соловей Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Спирин - Смирнов Krievija Sanktpēterburga
Спутник Krievija Sanktpēterburga
СТАРТ Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com/
Стелс Krievija Kursk
Степанов - Обухова Krievija Sanktpēterburga
Стига Krievija Kursk
Стига Айлэнд Krievija Ussuriysk http://https://vk.com/stigaisland
Стига-junior Krievija Sanktpēterburga
Сторчак - Ефимова Krievija Sanktpēterburga
Сторчак - Павлов Krievija Sanktpēterburga
Суслики Ukraina Kijeva http://elib.org.ua/biology/special/elk/zveri/suslik.htm
Сябры Baltkrievija Minska
Терра нова Krievija Sanktpēterburga
Тест Тест Тест
Титов Д-Барышев
Туллис Krievija СПб-Тула
Тяни-Толкай / ТТ Baltkrievija Новополоцк -- Витебск -- Дрогичин -- Минск
Ультра-Череповец Krievija Čerepoveca
Урал Krievija Екатеринбург-Москва
Урал-Волга Krievija Волгоград-Екатеринбург
Федосеев + Сторчак Krievija Sanktpēterburga
Федосеев - Городницкий П. Krievija Sanktpēterburga
Феникc Krievija Kursk http://lnhkursk.ru
Феникс Krievija Nizhniy Novgorod http://naxok.com/
ФИЛФАК Baltkrievija Minska
ФМО Baltkrievija Minska
Форвард Krievija Kursk
Форинтек Baltkrievija Minska
ФСК Baltkrievija Minska
Хамелеон Krievija Ussuriysk
Хижаки Ukraina Київ, Одеса, Донецьк
ЦСКА Krievija Kursk
Шашков - Малыгин Krievija Sanktpēterburga
Шашков - Фокин Krievija Sanktpēterburga
Школа 120 Krievija Sanktpēterburga
Штурм Ukraina Київ/Одеса
Штурман Ukraina Київ/Одеса http://www.sturman.com/
Шымкент Kazahstāna Šimkenta http://asanto@inbox.ru
ЭКОНОМФАК Baltkrievija Minska
Элкод Krievija Maskava
Юность Krievija Sanktpēterburga
Юность СПб Krievija Sanktpēterburga
Юные Кокосы Ukraina Kijeva
ЮРФАК Baltkrievija Minska