Rīgas Kauss 2016 4 (Day2)

http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.12.2016 07:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.12.2016 07:00
Turnīra datums 04.12.2016
Dalībnieku 48

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Final Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Atis Sīlis Latvija Rīga
2 Edgars Caics Latvija Rīga
3 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
4 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
5 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
6 Petr Tmej Čehija Turnov
7 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
8 Kevin Eriksson Somija Turku
9 Ahti Lampi Somija Kuopio
10 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
11 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
12 Patrik Petr Čehija Litomišla
13 Leos Hvizd Čehija
14 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
15 Valts Smagars Latvija Rīga
16 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
17 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
18 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
19 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
20 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
21 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
22 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
23 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
24 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
25 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
26 Jan Pelkonen Somija Naantali
27 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
28 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
29 Sergey Ivanov Krievija Kursk
30 Krystof Lebl Čehija Prāga
31 Vesa Huotelin Somija Espo
32 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
33 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
34 Michal Kobrle Čehija
35 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
36 Rene Huhtala Somija Naantali
37 Ladislav Tmej Čehija Turnov
38 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
39 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
40 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
41 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
42 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
43 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
44 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
45 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
46 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
47 Benjamin Suominen Somija Naantali
48 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga