http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Назва Rīgas Kauss 2016 4 (Day2)
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 25.11.2016
Країна Латвія
Місто Рига
Початок реєстрації 03.12.2016 07:00
Завершення реєстрації 03.12.2016 07:00
Дата проведення турніру 04.12.2016
Участников 48

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Final Groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Atis Sīlis Латвія Рига
2 Edgars Caics Латвія Рига
3 Oscar Henriksson Швеція Пітео
4 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
5 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
6 Petr Tmej Чехiя Турнов
7 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
8 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
9 Ahti Lampi Фінляндія Логя
10 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
11 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
12 Patrik Petr Чехiя Литомишль
13 Leos Hvizd Чехiя
14 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
15 Valts Smagars Латвія Рига
16 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
17 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
18 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
19 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
20 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
21 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
22 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
23 Filips Buhtujevs Латвія Инчукалнс
24 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн
25 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
26 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
27 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
28 Kārlis Balodis Латвія Valdlauci
29 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
30 Krystof Lebl Чехiя Прага
31 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо
32 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Raivis Miglinieks Латвія Рига
34 Michal Kobrle Чехiя
35 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
36 Rene Huhtala Фінляндія Наантали
37 Ladislav Tmej Чехiя Турнов
38 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
39 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
40 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
41 Martin Zenisek Чехiя Пльзень
42 Mikus Saulītis Латвія Инчукалнс
43 Pavel Plesak Чехiя Пльзень
44 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
45 Miroslav Cernoch Чехiя Прага
46 Fredrik Hansson Швеція Гетеборг
47 Benjamin Suominen Фінляндія Наантали
48 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург