WTHT. Tallinn Cup 2018

TALLINN CUP is the oldest and biggest table hockey tournament in Estonia. It is organized by Estonian Table Hockey Union and this year Tallinn Cup 2018 - tournament of World Table Hockey Tour 2017/2018, level Major.

Registration fee for participation in the tournament - 15 euro payable in cash in locally venue with registration to tournament.
Info: http://boardhockey.ee/tallinncup_eng.html

LIVE STREAM: (Open ceremony and play off) https://www.facebook.com/lauahoki/
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Естонія
Місто Таллінн
Адрес Toompueste 27. Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
Початок реєстрації 29.01.2018 00:00
Завершення реєстрації 04.04.2018 23:59
Дата проведення турніру 07.04.2018
Участников 98

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualifikation round Завершено 1 07.04.2018 11:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Final Groups Завершено 1 07.04.2018 13:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Divisions Завершено 1 07.04.2018 13:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Play off Завершено 7 07.04.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
LADIES Завершено 7 07.04.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
WTHT. Tallinn Cup 2018
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 910
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 882
3 Kevin Eriksson Фінляндія Турку 852
4 Atis Sīlis Латвія Рига 828
5 Edgars Caics Латвія Рига 802
6 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 779
7 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev 764
8 Raivis Miglinieks Латвія Рига 744
9 Valts Smagars Латвія Рига 724
10 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн 706
11 Teemu Koskela Фінляндія Гельсінкі 689
12 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 677
13 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс 668
14 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс 659
15 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 657
16 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 655
17 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо 651
18 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 648
19 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 644
20 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку 638
21 Petrus Miettinen Фінляндія Тампере 633
22 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 627
23 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 621
24 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс 615
25 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс 609
26 Vladislav Semenchuk Україна Київ 599
27 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 590
28 Igor Saveljev Естонія Таллінн 581
29 Benjamin Suominen Фінляндія Наантали 573
30 Romans Faļkenšteins Латвія Рига 572
31 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 569
32 Leonards Mazūrs Латвія Рига 566
33 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 561
34 Artem Valiev Литва Вільнюс 557
35 Niko Tuominen Фінляндія Вантаа 552
36 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 547
37 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига 541
38 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 535
39 Alen Shekarev Естонія Таллінн 529
40 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс 525
41 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 523
42 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 520
43 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 516
44 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига 512
45 Salvis Skarainis Латвія Талсі 504
46 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 498
47 Aleksandr Metelitsa Естонія Нарва 490
48 Veronika Sachok Естонія Таллінн 481
49 Sami Hellstrom Фінляндія Espoo 475
50 Raivis Sternāts Латвія Рига 469
51 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 465
52 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн 462
53 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс 458
54 Kaspars Viļums Латвія Рига 453
55 Ismo Aulaskari Фінляндія Ярвенпяа 447
56 Toni Koivula Фінляндія Оулу 440
57 Alex Anttila Фінляндія Оулу 432
58 Lari Metsala Фінляндія Ювяскюля 426
59 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс 418
60 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс 411
61 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 405
62 Egīls Belševics Латвія Рига 399
63 Deniss Andrijashkin Естонія Нарва 394
64 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 388
65 Daniil Moshnin Естонія Таллінн 382
66 Herman Roholm Фінляндія Алавус 376
67 Michael Toft Nielsen Данія Ольборг 369
68 Jali Salo Фінляндія Логя 363
69 Patriks Strods Латвія Инчукалнс 356
70 Haralds Janvars Латвія Вентспилс 348
71 Kristaps Naglis Латвія Рига 340
72 Vladimir Andriyashkin Естонія Нарва 331
73 Jani Herlevi Фінляндія Helsinki 322
74 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс 316
75 Krista Annija Lagzdiņa Латвія Рига 308
76 Tiitus Roholm Фінляндія Алавус 301
77 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс 290
78 Alexey Krinov Казахстан Актобе 278
79 Matīss Jakseboga Латвія Рига 271
80 Hermann Petuch Німеччина Лар 253
81 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 235
82 Lars Hillar Естонія Саку 216
83 Joonatan Roholm Фінляндія Сейняйокі 193
84 Igor Zamyatin Російська Федерація Новосибірськ 177
85 Olavi Vaisanen Фінляндія Helsinki 163
86 Mark-Julius Pikat Естонія Таллінн 151
87 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 141
88 Vadim Saks Естонія Таллінн 130
89 Aleksei Fedotov Естонія Нарва 116
90 Rihards Mazitāns Латвія Рига 98
91 Andrei Suchkov Естонія Таллінн 72
92 Railends Kuhaļskis Латвія Инчукалнс 49
93 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 32
94 Timur Mihhaljov Естонія Таллінн 22
95 Jānis Lurins Латвія Рига 16
96 Galina Efimova Російська Федерація Санкт-Петербург 12
97 Tatjana Suchkova Естонія Таллінн 11
98 Linda Riekstiņa Латвія Рига 1