WTHT. Tallinn Cup 2018

TALLINN CUP is the oldest and biggest table hockey tournament in Estonia. It is organized by Estonian Table Hockey Union and this year Tallinn Cup 2018 - tournament of World Table Hockey Tour 2017/2018, level Major.

Registration fee for participation in the tournament - 15 euro payable in cash in locally venue with registration to tournament.
Info: http://boardhockey.ee/tallinncup_eng.html

LIVE STREAM: (Open ceremony and play off) https://www.facebook.com/lauahoki/
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese Toompueste 27. Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
Reģistrācijas sākums Scorpion 29.01.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 04.04.2018 23:59
Turnīra datums 07.04.2018
Dalībnieku 98

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualifikation round Noslēdzies 1 07.04.2018 11:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final Groups Noslēdzies 1 07.04.2018 13:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Divisions Noslēdzies 1 07.04.2018 13:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Play off Noslēdzies 7 07.04.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
LADIES Noslēdzies 7 07.04.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
WTHT. Tallinn Cup 2018
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 910
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 882
3 Kevin Eriksson Somija Turku 852
4 Atis Sīlis Latvija Rīga 828
5 Edgars Caics Latvija Rīga 802
6 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 779
7 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 764
8 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 744
9 Valts Smagars Latvija Rīga 724
10 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 706
11 Teemu Koskela Somija Helsinki 689
12 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 677
13 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 668
14 Alvis Siliņš Latvija Ventspils 659
15 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 657
16 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 655
17 Vesa Huotelin Somija Espo 651
18 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 648
19 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 644
20 Kimmo Eriksson Somija Turku 638
21 Petrus Miettinen Somija Tampere 633
22 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 627
23 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 621
24 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 615
25 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 609
26 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 599
27 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 590
28 Igor Saveljev Igaunija Tallina 581
29 Benjamin Suominen Somija Naantali 573
30 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 572
31 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 569
32 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 566
33 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 561
34 Artem Valiev Lietuva Viļņa 557
35 Niko Tuominen Somija Vantā 552
36 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 547
37 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 541
38 Alexey Baranov Kazahstāna Karagandy 535
39 Alen Shekarev Igaunija Tallina 529
40 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils 525
41 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 523
42 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 520
43 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 516
44 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 512
45 Salvis Skarainis Latvija Talsi 504
46 Evgenii Solovev Krievija Kļina 498
47 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 490
48 Veronika Sachok Igaunija Tallina 481
49 Sami Hellstrom Somija Espoo 475
50 Raivis Sternāts Latvija Rīga 469
51 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 465
52 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 462
53 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 458
54 Kaspars Viļums Latvija Rīga 453
55 Ismo Aulaskari Somija Järvenpää 447
56 Toni Koivula Somija Oulu 440
57 Alex Anttila Somija Oulu 432
58 Lari Metsala Somija Jiveskile 426
59 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 418
60 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns 411
61 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 405
62 Egīls Belševics Latvija Rīga 399
63 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 394
64 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 388
65 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 382
66 Herman Roholm Somija Alavus 376
67 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga 369
68 Jali Salo Somija Lohja 363
69 Patriks Strods Latvija Inčukalns 356
70 Haralds Janvars Latvija Ventspils 348
71 Kristaps Naglis Latvija Rīga 340
72 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 331
73 Jani Herlevi Somija Helsinki 322
74 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns 316
75 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga 308
76 Tiitus Roholm Somija Alavus 301
77 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 290
78 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 278
79 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 271
80 Hermann Petuch Vācija Lahr 253
81 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 235
82 Lars Hillar Igaunija Saku 216
83 Joonatan Roholm Somija Seinäjoki 193
84 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 177
85 Olavi Vaisanen Somija Helsinki 163
86 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina 151
87 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 141
88 Vadim Saks Igaunija Tallina 130
89 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 116
90 Rihards Mazitāns Latvija Rīga 98
91 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 72
92 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns 49
93 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 32
94 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 22
95 Jānis Lurins Latvija Rīga 16
96 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga 12
97 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 11
98 Linda Riekstiņa Latvija Rīga 1