Lista över turneringar

Sök efter turneringsnamn
Land
Stad
Namn Datum Status Участников Land Stad
XVI World Championship 2019 KIDS 13- 16.06.2019 Anmälan är stängd 30 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 VETERANS 50+ 16.06.2019 Anmälan är stängd 17 Vilges-Ruošša Minsk
RAUBICHI W.Ch.OPEN 16.06.2019 Anmälan är öppen 21 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 OPEN TEAMS 15.06.2019 Anmälan är stängd 10 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 OPEN 15.06.2019 Anmälan är stängd 87 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 JUNIORS TEAMS 14.06.2019 Anmälan är stängd 5 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 LADIES TEAMS 14.06.2019 Anmälan är stängd 4 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 VETERANS TEAMS 14.06.2019 Anmälan är stängd 10 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 JUNIORS 14.06.2019 Anmälan är stängd 27 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 LADIES 14.06.2019 Anmälan är stängd 16 Vilges-Ruošša Minsk
XVI World Championship 2019 VETERANS 14.06.2019 Anmälan är stängd 40 Vilges-Ruošša Minsk
Moscow Masters 2019 02.06.2019 Anmälan är stängd 47 Ruošša Moskva
Чемпионат АЛНХ Зима-Лето 2019 #9 01.06.2019 Anmälan är öppen 0 Ruošša Arkhangel’sk
SWEDISH DAY CUP IN MINSK 01.06.2019 Anmälan är öppen 5 Vilges-Ruošša Minsk
Кубок Дивеево - 2019 29.05.2019 Anmälan är stängd 151 Ruošša Diveyevo
Toros Minsk 3 27.05.2019 Anmälan är öppen 6 Ruošša Moskva
ЛНХИО 2018-2019. 9 этап 26.05.2019 Avslutad 6 Ruošša Ivanovo
XXVII Чемпионат Санкт-Петербурга 4 этап 26.05.2019 Avslutad 57 Ruošša Sankt Petersburg
Чемпионат Архангельской обл. 2018/2019 #12 25.05.2019 Avslutad 4 Ruošša Arkhangel’sk
VI Открытый Чемпионат Беларуси 2018/19 #6 / СЕРИЯ А 25.05.2019 Avslutad 21 Vilges-Ruošša Minsk
VI Открытый Чемпионат Беларуси 2018/19 #6 / СЕРИЯ В 25.05.2019 Avslutad 14 Vilges-Ruošša Minsk
Товарищеские Матчи 1-10 Май 25.05.2019 Avslutad 3 Ruošša Kirov
П'ятий етап чемпіонату Києва сезону 2018/2019 25.05.2019 Avslutad 16 Ukraina Kiev
1 лига ОЧБ 6 25.05.2019 Pågår 9 Vilges-Ruošša Minsk
чемпионат Каменска-Шахтинского 25.05.2019 Avslutad 8 Ruošša Kamensk-Shakhtinskiy
11-й отбор Плях-хок РИ ПЛ "а ля А-Т" 24.05.2019 Avslutad 2 Ruošša Rostov-na-Donu
Toros Minsk 2 23.05.2019 Anmälan är stängd 4 Ruošša Moskva
Estonian Juniors Championship 2019 22.05.2019 Avslutad 41 Estteeana Tallinn
Estonian School Championship 2019 22.05.2019 Avslutad 8 Estteeana Tallinn
Командный Турнир Киров! Красная Машина!!!! 22.05.2019 Anmälan är stängd 0 Ruošša Kirov