3й этап IV Открытого Кубка России. XX Кубок Санкт-Петербурга

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 13.09.2013 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.10.2013 12:00
Turnīra datums 06.10.2013
Dalībnieku 75

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 30
2 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 27
3 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 25
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 23
5 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 21
6 Alexey Zaharov Krievija Maskava 20
7 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 19
8 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 18
9 Alexander Miloradov Krievija Maskava 17
10 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 16
11 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Stanislav Lutay Krievija Tula 14
13 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 13
14 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 12
15 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga 11
16 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 10
17 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 9
18 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 8
19 Anton Runenkov Krievija Maskava 7
20 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 6
21 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 5
22 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 4
23 Dmitriy Koshman Krievija Maskava 3
24 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 2
25 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 1
26 Dmitriy Afonin Krievija Sanktpēterburga 1
27 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 1
28 Sergey Sammal Krievija Tula 1
29 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 1
30 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 1
31 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1
32 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 1
33 Belavina Alexandra Krievija Sanktpēterburga 1
34 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca 1
35 Artem Valiev Lietuva Viļņa 1
36 Sergey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
37 Maria Miloradova Krievija Maskava 1
38 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 1
39 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 1
40 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 1
41 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 1
42 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1
43 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 1
44 Vyacheslav Sushinin Krievija Severodvinska 1
45 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 1
46 Sergey Alexeev Krievija Sanktpēterburga 1
47 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 1
48 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga 1
49 Yury Volik Krievija Krasnodara 1
50 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 1
51 Alexey Baranov Krievija Maskava 1
52 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 1
53 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga 1
54 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 1
55 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 1
56 Nikolay Yalbachev Krievija Sanktpēterburga 1
57 нет нет Krievija Sanktpēterburga 1
58 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
59 Lev Stepanov Krievija Sanktpēterburga 1
60 Сергей Кудинов Черняховск 1
61 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy 1
62 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga 1
63 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 1
64 Matvey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga 1
65 Georgiy Pavlov Krievija Sanktpēterburga 1
66 Sergey Nemolot Krievija Sanktpēterburga 1
67 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 1
68 Alexey Bespyatykh Krievija Sanktpēterburga 1
69 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga 1
70 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava 1
71 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga 1
72 Kharlamov Alexey Россия Уссурийск 1
73 Tsygankov Ivan Krievija Maskava 1
74 Timofey Kryazhev Krievija Sanktpēterburga 1
75 Tsygankov Alexander Krievija Maskava 1