Namn 3й этап IV Открытого Кубка России. XX Кубок Санкт-Петербурга
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 13.09.2013
Land Ruošša
Stad Sankt Petersburg
Anmälan startar 13.09.2013 12:00
Anmälan avslutas 05.10.2013 12:00
Turneringen startar 06.10.2013
Участников 75

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Групповой этап Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Высшая лига Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad Rating
1 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg 30
2 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg 27
3 Veniamin Gerasimov Ruošša Moskva 25
4 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg 23
5 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 21
6 Alexey Zaharov Ruošša Moskva 20
7 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg 19
8 Grigorij Dubinin Ruošša Tula 18
9 Alexander Miloradov Ruošša Moskva 17
10 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg 16
11 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg 15
12 Stanislav Lutay Ruošša Tula 14
13 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg 13
14 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets 12
15 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg 11
16 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg 10
17 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg 9
18 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets 8
19 Anton Runenkov Ruošša Moskva 7
20 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva 6
21 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg 5
22 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg 4
23 Dmitriy Koshman Ruošša Moskva 3
24 Dmitry Soloviev Ruošša Mytisjtji 2
25 Gleb Vasiliev Ruošša Moskva 1
26 Dmitriy Afonin Ruošša Sankt Petersburg 1
27 Jevgeni Lvov Estteeana Tallinn 1
28 Sergey Sammal Ruošša Tula 1
29 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg 1
30 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg 1
31 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt 1
32 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg 1
33 Belavina Alexandra Ruošša Sankt Petersburg 1
34 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets 1
35 Artem Valiev Litauen Vilnius 1
36 Sergey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 1
37 Maria Miloradova Ruošša Moskva 1
38 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt 1
39 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji 1
40 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 1
41 Andrey Budilin Ruošša Sankt Petersburg 1
42 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 1
43 Aleksandr Tarakanov Kasakstan Железнодорожный (РФ) 1
44 Vyacheslav Sushinin Ruošša Severodvinsk 1
45 Ilya Ponomarev Ruošša Sankt Petersburg 1
46 Sergey Alexeev Ruošša Sankt Petersburg 1
47 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg 1
48 Alexey Klimko Ruošša Sankt Petersburg 1
49 Yury Volik Ruošša Krasnodar 1
50 Nikita Zholobov Ruošša Sankt Petersburg 1
51 Alexey Baranov Ruošša Moskva 1
52 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg 1
53 Igor Budilin Ruošša Sankt Petersburg 1
54 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg 1
55 Artem Budaev Ruošša Sankt Petersburg 1
56 Yalbachev Nikolay Ruošša Sankt Petersburg 1
57 нет нет Ruošša Sankt Petersburg 1
58 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe 1
59 Lev Stepanov Ruošša Sankt Petersburg 1
60 Сергей Кудинов Черняховск 1
61 Sergey Pugachev Ruošša Zheleznodorozhnyy 1
62 Vladimir Alekseev Ruošša Sankt Petersburg 1
63 Dmitry Alekseev Ruošša Sankt Petersburg 1
64 Matvey Kryazhev Ruošša Sankt Petersburg 1
65 Georgiy Pavlov Ruošša Sankt Petersburg 1
66 Sergey Nemolot Ruošša Sankt Petersburg 1
67 Daniil Mushnikov Ruošša Sankt Petersburg 1
68 Alexey Bespyatykh Ruošša Sankt Petersburg 1
69 Vladimir Nikulov Ruošša Sankt Petersburg 1
70 Aleksandr Dvinyaninov Ruošša Moskva 1
71 Semyon Kurbatov Ruošša Sankt Petersburg 1
72 Berdnik Alexey Россия Уссурийск 1
73 Tsygankov Ivan Ruošša Moskva 1
74 Timofey Kryazhev Ruošša Sankt Petersburg 1
75 Tsygankov Alexander Ruošša Moskva 1