Назва 3й этап IV Открытого Кубка России. XX Кубок Санкт-Петербурга
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 13.09.2013
Країна Російська Федерація
Місто Санкт-Петербург
Початок реєстрації 13.09.2013 12:00
Завершення реєстрації 05.10.2013 12:00
Дата проведення турніру 06.10.2013
Участников 75

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Групповой этап Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая лига Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 30
2 German Fokin Російська Федерація Санкт-Петербург 27
3 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 25
4 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 23
5 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 21
6 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 20
7 Dmitry Belavin Російська Федерація Санкт-Петербург 19
8 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула 18
9 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 17
10 Mikhail Sivakov Російська Федерація Санкт-Петербург 16
11 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург 15
12 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 14
13 Alexey Chernov Російська Федерація Санкт-Петербург 13
14 Viktoria Gorodnitskaya Російська Федерація Череповець 12
15 Anton Kiselyov Російська Федерація Санкт-Петербург 11
16 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 10
17 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 9
18 Alexander Ozerov Російська Федерація Череповець 8
19 Anton Runenkov Російська Федерація Москва 7
20 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 6
21 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 5
22 Alexandr Danilov Російська Федерація Санкт-Петербург 4
23 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва 3
24 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 2
25 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 1
26 Dmitriy Afonin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
27 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн 1
28 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 1
29 Alexander Okunev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
30 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург 1
31 Michail Nikitin Російська Федерація Кронштадт 1
32 Evgeniy Pipchenko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
33 Belavina Alexandra Російська Федерація Санкт-Петербург 1
34 Alexander Larichev Російська Федерація Череповець 1
35 Artem Valiev Литва Вільнюс 1
36 Sergey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 1
37 Maria Miloradova Російська Федерація Москва 1
38 Elena Nikitina Російська Федерація Кронштадт 1
39 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 1
40 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
41 Andrey Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
42 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 1
43 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ) 1
44 Vyacheslav Sushinin Російська Федерація Сєверодвінськ 1
45 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
46 Sergey Alexeev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
47 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
48 Alexey Klimko Російська Федерація Санкт-Петербург 1
49 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 1
50 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
51 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 1
52 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
53 Igor Budilin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
54 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 1
55 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
56 Yalbachev Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 1
57 нет нет Російська Федерація Санкт-Петербург 1
58 Alexey Krinov Казахстан Актобе 1
59 Lev Stepanov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
60 Сергей Кудинов Черняховск 1
61 Sergey Pugachev Російська Федерація Железнодорожный 1
62 Vladimir Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
63 Dmitry Alekseev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
64 Matvey Kryazhev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
65 Georgiy Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
66 Sergey Nemolot Російська Федерація Санкт-Петербург 1
67 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
68 Alexey Bespyatykh Російська Федерація Санкт-Петербург 1
69 Vladimir Nikulov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
70 Aleksandr Dvinyaninov Російська Федерація Москва 1
71 Semyon Kurbatov Російська Федерація Санкт-Петербург 1
72 Berdnik Alexey Россия Уссурийск 1
73 Tsygankov Ivan Російська Федерація Москва 1
74 Timofey Kryazhev Російська Федерація Санкт-Петербург 1
75 Tsygankov Alexander Російська Федерація Москва 1