III Saint Petersburg Open 2011

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.10.2011 00:01
Reģistrācijas beigas Scorpion 11.11.2011 11:15
Turnīra datums 12.11.2011
Dalībnieku 107

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
1 stage Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
2 stage Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga
2 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
3 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
4 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
5 Ahti Lampi Somija Kuopio
6 Roni Nuttunen Somija Raisio
7 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
8 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
9 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
10 Vladimir Goncharov Krievija Maskava
11 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
12 Edgars Caics Latvija Rīga
13 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
14 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
15 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
16 Stanislav Lutay Krievija Tula
17 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
18 Santtu Sainio Somija Lohja
19 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
20 Alexey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
21 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
22 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
23 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
24 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
25 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
26 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga
27 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
28 Teemu Koskela Somija Helsinki
29 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
30 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
31 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
32 Megrabyan Alexander Krievija Maskava
33 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
34 Igor Saveljev Igaunija Tallina
35 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
36 Valeriy Samsonov Krievija Maskava
37 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
38 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
39 Kirill Rudnev Krievija Maskava
40 Denis Katkov Krievija Maskava
41 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
42 Kevin Eriksson Somija Turku
43 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
44 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
45 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
46 Vesa Huotelin Somija Espo
47 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
48 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
49 Maria Miloradova Krievija Maskava
50 Kimmo Eriksson Somija Turku
51 Maxim Starkov Krievija Kursk
52 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
53 Pavel Churilin Krievija Kursk
54 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga
55 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
56 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga
57 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
58 Oleg Sharonov Krievija Maskava
59 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
60 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
61 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
62 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
63 Teuvo Moisa Somija Lohja
64 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
65 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
66 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska
67 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
68 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca
69 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
70 Isaev Sergey Krievija Sanktpēterburga
71 Leonid Shkebelsky Krievija Sanktpēterburga
72 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
73 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
74 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
75 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
76 Sergey Oskin Krievija Habarovska
77 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
78 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
79 Sergey Patekhin Krievija Kursk
80 Michail Nekrylov Krievija Sanktpēterburga
81 Alexander Shlykov Krievija Sanktpēterburga
82 Aleksi Eriksson Somija Turku
83 Kuzmin Mikhail Krievija Krasnodara
84 Jani Herlevi Somija Helsinki
85 Andreev Igor Krievija Sanktpēterburga
86 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
87 Kozlov Mikhail Krievija Ростов Великий
88 Igor Sherbakov Krievija Kursk
89 Vadim Lukin Krievija Čerepoveca
90 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
91 Nikolay Yalbachev Krievija Sanktpēterburga
92 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
93 Lanita Gutieva Krievija Sochi
94 Alexander Shapiro Krievija Maskava
95 Roman Shabalin Krievija Maskava
96 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga
97 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
98 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga
99 Alexey Beljaev Krievija Sanktpēterburga
100 Maksim Stykailo Igaunija Tallina
101 Kirill Pavlov Krievija Sanktpēterburga
102 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
103 Olga Golovkina Krievija Sanktpēterburga
104 Igor Malachov Krievija Kotel’niki
105 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
106 Dmitriy Zhurba Krievija Sanktpēterburga
107 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga