III Saint Petersburg Open 2011 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.10.2011 00:01
Reģistrācijas beigas Scorpion 11.11.2011 11:15
Turnīra datums 12.11.2011

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 3926 Roni Nuttunen Somija Raisio
2 3879 Edgars Caics Latvija Rīga
3 3873 Ahti Lampi Somija Kuopio
4 3866 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga
5 3864 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
6 3828 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
7 3807 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
8 3783 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
9 3764 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
10 3747 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
11 3714 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
12 3694 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
13 3681 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
14 3661 Santtu Sainio Somija Lohja
15 3657 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
16 3635 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
17 3625 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
18 3625 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
19 3624 Alexey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
20 3609 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kijeva
21 3603 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
22 3596 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
23 3594 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
24 3583 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
25 3569 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
26 3532 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga
27 3528 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
28 3515 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
29 3491 Stanislav Lutay Krievija Tula
30 3483 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
31 3483 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
32 3473 Megrabyan Alexander Krievija Maskava
33 3460 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
34 3410 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
35 3393 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
36 3383 Vladimir Goncharov Krievija Maskava
37 3367 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
38 3344 Teemu Koskela Somija Helsinki
39 3315 Valeriy Samsonov Krievija Maskava
40 3285 Kirill Rudnev Krievija Maskava
41 3269 Igor Saveljev Igaunija Tallina
42 3218 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga
43 3215 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga
44 3200 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
45 3170 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
46 3159 Maria Miloradova Krievija Maskava
47 3150 Denis Katkov Krievija Maskava
48 3123 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
49 3114 Teuvo Moisa Somija Lohja
50 3109 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
51 3094 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
52 3085 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
53 3051 Kevin Eriksson Somija Turku
54 3036 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
55 3030 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
56 3019 Vesa Huotelin Somija Espo
57 3015 Oleg Sharonov Krievija Maskava
58 3013 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
59 3002 Jani Herlevi Somija Helsinki
60 2964 Kimmo Eriksson Somija Turku
61 2929 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
62 2918 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
63 2889 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
64 2888 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
65 2770 Maxim Starkov Krievija Kursk
66 2708 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
67 2669 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
68 2655 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
69 2276 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
70 2267 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
71 2201 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga
72 2075 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
73 1984 Isaev Sergey Krievija Sanktpēterburga
74 1953 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
75 1910 Sergey Patekhin Krievija Kursk
76 1846 Lanita Gutieva Krievija Sochi
77 1845 Andreev Igor Krievija Sanktpēterburga
78 1757 Pavlov Alexander Krievija Sanktpēterburga
79 1592 Kuzmin Mikhail Krievija Krasnodara
80 1564 Aleksi Eriksson Somija Turku
81 1484 Kuruch Darja Krievija Sanktpēterburga
82 1371 Nikolay Yalbachev Krievija Sanktpēterburga
83 1350 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
84 1337 Kozlov Mikhail Krievija Ростов Великий
85 1230 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
86 1015 Pavel Churilin Krievija Kursk
87 880 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
88 843 Alexander Shlykov Krievija Sanktpēterburga
89 804 Alexander Shapiro Krievija Maskava
90 802 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
91 607 Egor Zaytsev Krievija Čerepoveca
92 605 Igor Sherbakov Krievija Kursk
93 580 Michail Nekrylov Krievija Sanktpēterburga
94 466 Kirill Pavlov Krievija Sanktpēterburga
95 426 Maksim Stykailo Igaunija Tallina
96 357 Igor Malachov Krievija Kotel’niki
97 332 Alexey Beljaev Krievija Sanktpēterburga
98 203 Roman Shabalin Krievija Maskava
99 158 Olga Golovkina Krievija Sanktpēterburga
100 86 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
101 62 Dmitriy Zhurba Krievija Sanktpēterburga
102 43 Vadim Lukin Krievija Čerepoveca
103 36 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
104 33 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
105 0 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska
106 0 Sergey Oskin Krievija Habarovska
107 0 Leonid Shkebelsky Krievija Sanktpēterburga