Namn III Saint-Petersburg Open 2012
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 07.10.2011
Land Ruošša
Stad Saint-Petersburg
Anmälan startar 07.10.2011 00:01
Anmälan avslutas 11.11.2011 11:15
Turneringen startar 12.11.2011
Участников 107

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
1 stage Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
2 stage Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Play off Avslutad 7 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad
1 Oleg Dmitrichenko Ruošša Sankt Petersburg
2 Matīss Saulītis Lettland Inčukalns
3 Maxim Borisov Ruošša Sankt Petersburg
4 Yanis Galuzo Ruošša Moskva
5 Ahti Lampi Finland Lojo
6 Roni Nuttunen Finland Reso
7 Pavel Gorodnitskiy Ruošša Sankt Petersburg
8 Yevhen Levdansky Ukraina Kiev
9 Oleg Ortinov Ruošša Sankt Petersburg
10 Vladimir Goncharov Ruošša Moskva
11 Anton Kiselyov Ruošša Sankt Petersburg
12 Edgars Caics Lettland Riga
13 Alexey Chernov Ruošša Sankt Petersburg
14 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg
15 Andrey Voskoboynikov Ruošša Sankt Petersburg
16 Stanislav Lutay Ruošša Tula
17 Anton Legkov Ruošša Sankt Petersburg
18 Santtu Sainio Finland Lojo
19 Vitaly Skorobogatov Ruošša Sankt Petersburg
20 Alexey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod
21 Grigorij Dubinin Ruošša Tula
22 Alexandr Kosyrev Ruošša Moskva
23 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
24 Jevgeni Lvov Estteeana Tallinn
25 Dmitry Belavin Ruošša Sankt Petersburg
26 Vasiliy Lyutorovich Ruošša Sankt Petersburg
27 Viktoria Gorodnitskaya Ruošša Tjerepovets
28 Teemu Koskela Finland Helsingfors
29 Anton Fedoseev Ruošša Sankt Petersburg
30 Alexandr Danilov Ruošša Sankt Petersburg
31 Alexander Okunev Ruošša Sankt Petersburg
32 Megrabyan Alexander Ruošša Moskva
33 Yuriy Prostakov Ruošša Ljubertsy
34 Igor Saveljev Estteeana Tallinn
35 Alexander Ozerov Ruošša Tjerepovets
36 Valeriy Samsonov Ruošša Moskva
37 Alexandr Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod
38 Mikus Saulītis Lettland Inčukalns
39 Kirill Rudnev Ruošša Moskva
40 Denis Katkov Ruošša Moskva
41 Dmitry Soloviev Ruošša Mytisjtji
42 Kevin Eriksson Finland Åbo
43 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva
44 Viacheslav Patekhin Ruošša Kursk
45 Irina Belavina Ruošša Sankt Petersburg
46 Vesa Huotelin Finland Esbo
47 Mikhail Sivakov Ruošša Sankt Petersburg
48 Alexander Larichev Ruošša Tjerepovets
49 Maria Miloradova Ruošša Moskva
50 Kimmo Eriksson Finland Åbo
51 Maxim Starkov Ruošša Kursk
52 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Charkiv
53 Pavel Churilin Ruošša Kursk
54 Alexey Klimko Ruošša Sankt Petersburg
55 Dmytro Kudrytsky Ukraina Kiev
56 Shadrin Pavel Ruošša Sankt Petersburg
57 Igor Masloboev Ruošša Sankt Petersburg
58 Oleg Sharonov Ruošša Moskva
59 Evgeniy Pipchenko Ruošša Sankt Petersburg
60 Maria Saveljeva Estteeana Tallinn
61 German Fokin Ruošša Sankt Petersburg
62 Sergey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod
63 Teuvo Moisa Finland Lojo
64 Michail Nikitin Ruošša Kronshtadt
65 Evgeniy Goloviznin Ruošša Kursk
66 Vyacheslav Kelin Ruošša Chabarovsk
67 Vladimir Areshkin Ruošša Kotel’niki
68 Egor Zaytsev Ruošša Tjerepovets
69 Elena Nikitina Ruošša Kronshtadt
70 Isaev Sergey Ruošša Sankt Petersburg
71 Leonid Shkebelsky Ruošša Sankt Petersburg
72 Kirill Storchak Ruošša Sankt Petersburg
73 Dmitry Malygin Ruošša Sankt Petersburg
74 Mikhail Shashkov Ruošša Sankt Petersburg
75 Smirnov Nikolay Ruošša Sankt Petersburg
76 Sergey Oskin Ruošša Chabarovsk
77 Dmitry Afonin Ruošša Sankt Petersburg
78 Anthony Mzilangve Ruošša Sankt Petersburg
79 Sergey Patekhin Ruošša Kursk
80 Michail Nekrylov Ruošša Sankt Petersburg
81 Alexander Shlykov Ruošša Sankt Petersburg
82 Aleksi Eriksson Finland Åbo
83 Kuzmin Mikhail Ruošša Krasnodar
84 Jani Herlevi Finland Helsingfors
85 Andreev Igor Ruošša Sankt Petersburg
86 Ryurik Gutiev Ruošša Sotji
87 Kozlov Mikhail Ruošša Ростов Великий
88 Igor Sherbakov Ruošša Kursk
89 Vadim Lukin Ruošša Tjerepovets
90 Alexandr Zhulyabin
91 Yalbachev Nick Ruošša Sankt Petersburg
92 Oleg Borisov Ruošša Sankt Petersburg
93 Lanita Gutieva Ruošša Sotji
94 Alexander Shapiro Ruošša Moskva
95 Roman Shabalin Ruošša Moskva
96 Kuruch Darja Ruošša Sankt Petersburg
97 Nikita Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
98 Pavlov Alexander Ruošša Sankt Petersburg
99 Alexey Beljaev Ruošša Sankt Petersburg
100 Maksim Stykailo Estteeana Tallinn
101 Kirill Pavlov Ruošša Sankt Petersburg
102 Alex Gorin Ruošša Sankt Petersburg
103 Olga Golovkina Ruošša Sankt Petersburg
104 Igor Malachov Ruošša Kotel’niki
105 Igor Budilin Ruošša Sankt Petersburg
106 Dmitriy Zhurba Ruošša Sankt Petersburg
107 Vladimir Smirnov Ruošša Sankt Petersburg