II Чемпионат МЛНХ. Этап #10 (воскресенье)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese ул.Большая Пироговская 37-43, корп В
Reģistrācijas sākums Scorpion 18.05.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 21.05.2016 23:59
Turnīra datums 22.05.2016
Dalībnieku 26

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф (первая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Матч за 9 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Матч за 11 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Матч за 13 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 554
2 Alexey Zaharov Krievija Maskava 529
3 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 503
4 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 474
5 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 439
6 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 403
7 Dmitriy Sapozhnikov Krievija Saratova 373
8 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 344
9 Alexander Galkin Krievija Volgograda 320
10 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 300
11 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 279
12 Yuriy Popov Krievija Maskava 245
13 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska 217
14 Evgenii Solovev Krievija Kļina 185
15 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 158
16 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 134
17 Jevgeny Tsupko Izraēla 109
18 Alexey Gavrilov Krievija Maskava 91
19 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 67
20 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 53
21 Denis Nekrasov Krievija Maskava 36
22 Andrey Babintsev Krievija Maskava 18
23 Vladimir Stepankin Krievija Maskava 9
24 Alexander Prokopov Krievija Maskava 3
25 valeriy ignatyev Krievija Maskava 2
26 Alexandr Naumov Krievija Maskava 1