Namn II Чемпионат МЛНХ. Этап #10 (воскресенье)
Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Turneringen har lagts till 18.05.2016
Land Ruošša
Stad Moskva
Adress ул.Большая Пироговская 37-43, корп В
Anmälan startar 18.05.2016 10:00
Anmälan avslutas 21.05.2016 23:59
Turneringen startar 22.05.2016
Участников 26

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
квалификация Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Лиги Avslutad 1 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Плей-офф Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Плей-офф (первая лига) Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Матч за 9 место в Первой лиге Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 6 -
Матч за 11 место в Первой лиге Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 7 -
Матч за 13 место в Первой лиге Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 8 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 9 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Avslutad 5 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Förnamn Land Stad Rating
1 Veniamin Gerasimov Ruošša Moskva 554
2 Alexey Zaharov Ruošša Moskva 529
3 Alexey Titov Ruošša Sankt Petersburg 503
4 Dmitriy Petrov Ruošša Moskva 474
5 Arseniy Stolyarov Ruošša Moskva 439
6 Stepan Korotkiy Ruošša Moskva 403
7 Dmitriy Sapozhnikov Ruošša Saratov 373
8 Alexandr Zaytsev Ruošša Moskva 344
9 Alexander Galkin Ruošša Volgograd 320
10 Eva Ozerova Ruošša Tjerepovets 300
11 Andrey Ponomarev Ruošša Moskva 279
12 Yuriy Popov Ruošša Moskva 245
13 Alexandr Zhulyabin Ruošša Noginsk 217
14 Evgenii Solovev Ruošša Klin 185
15 Yaroslav Mikryukov Ruošša Kotel’niki 158
16 Konstantin Avdeev Ruošša Novosibirsk 134
17 Jevgeny Tsupko Israel 109
18 Alexey Gavrilov Ruošša Moskva 91
19 Alexey Krinov Kasakstan Aqtöbe 67
20 Sergey Nekrasov Ruošša Moskva 53
21 Denis Nekrasov Ruošša Moskva 36
22 Andrey Babintsev Ruošša Moskva 18
23 Vladimir Stepankin Ruošša Moskva 9
24 Alexander Prokopov Ruošša Moskva 3
25 valeriy ignatyev Ruošša Moskva 2
26 Alexandr Naumov Ruošša Moskva 1