Назва II Чемпионат МЛНХ. Этап #10 (воскресенье)
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 18.05.2016
Країна Російська Федерація
Місто Москва
Адрес ул.Большая Пироговская 37-43, корп В
Початок реєстрації 18.05.2016 10:00
Завершення реєстрації 21.05.2016 23:59
Дата проведення турніру 22.05.2016
Участников 26

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
квалификация Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Плей-офф Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф (первая лига) Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Матч за 9 место в Первой лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Матч за 11 место в Первой лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Матч за 13 место в Первой лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Рейтинг
1 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 554
2 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 529
3 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 503
4 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 474
5 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 439
6 Stepan Korotkiy Російська Федерація Москва 403
7 Dmitriy Sapozhnikov Російська Федерація Саратов 373
8 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 344
9 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 320
10 Eva Ozerova Російська Федерація Череповець 300
11 Andrey Ponomarev Російська Федерація Москва 279
12 Yuriy Popov Російська Федерація Москва 245
13 Alexandr Zhulyabin Російська Федерація Ногінськ 217
14 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 185
15 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 158
16 Konstantin Avdeev Російська Федерація Новосибірськ 134
17 Jevgeny Tsupko Ізраїль 109
18 Alexey Gavrilov Російська Федерація Москва 91
19 Alexey Krinov Російська Федерація Москва 67
20 Sergey Nekrasov Російська Федерація Москва 53
21 Denis Nekrasov Російська Федерація Москва 36
22 Andrey Babintsev Російська Федерація Москва 18
23 Vladimir Stepankin Російська Федерація Москва 9
24 Alexander Prokopov Російська Федерація Москва 3
25 valeriy ignatyev Російська Федерація Москва 2
26 Alexandr Naumov Російська Федерація Москва 1