Nosaukums VIII European Championship 2016, Veterans
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 24.02.2016
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Reģistrācijas sākums 23.02.2016 00:00
Reģistrācijas beigas 10.06.2016 23:59
Turnīra datums 17.06.2016
Dalībnieku 48

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Division 1 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 2 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 3 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
2 Anders Ekestubbe Zviedrija Gēteborga
3 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
4 Stanislav Lutay Krievija Tula
5 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
6 Finn Fries Zviedrija Lunda
7 Rickard Sjöstedt Zviedrija Malme
8 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
9 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
10 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
11 Igor Saveljev Igaunija Tallina
12 Jari Sahlgren Somija Oulu
13 Milos Sevr Čehija Turnov
14 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
15 Daniel Matysek Čehija Prāga
16 Arnis Vītols Latvija Skrunda
17 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
18 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
19 Alen Shekarev Igaunija Tallina
20 Espen Moe Norvēģija Tronheima
21 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
22 Juri Artamonov Igaunija Tallina
23 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
24 Simon Thomas Īrija Berlin
25 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
26 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
27 Kimmo Eriksson Somija Turku
28 Petteri Sevon Somija Vantā
29 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
30 Sergei Sokolov Igaunija Tallina
31 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
32 Jouni Tikkanen Somija Helsinki
33 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
34 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
35 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
36 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurt
37 Kniaziuk Andrei Baltkrievija Novopolocka
38 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
39 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
40 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska
41 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
42 Vazhnik Siarhei Baltkrievija Minska
43 Oyvind Aasheim Norvēģija Tronheima
44 Thony Restel Vācija Hagen
45 Valeriy Matantsev Ukraina Kirovohrada
46 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska
47 Rolandas Zygelis Lietuva Viļņa
48 Tomas Ulis Lietuva Viļņa