Nosaukums | VIII European Championship 2016, Veterans |
---|---|
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
Statuss | Noslēdzies |
Turnīrs pievienots | 24.02.2016 |
Valsts | Estonia |
Pilsēta | Tallinn |
Reģistrācijas sākums | 23.02.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas | 10.06.2016 23:59 |
Turnīra datums | 17.06.2016 |
Reģistrētie dalībnieki | 48 |
Posmi
Nosaukums | Statuss | Ilgums | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | |||||||
Qualification | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | |||||||
Division 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 3 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | |||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |
---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Russia | Saint-Petersburg |
2 | Anders Ekestubbe | Sweden | Goteborg |
3 | Lars Henriksson | Sweden | Pitea |
4 | Stanislav Lutay | Russia | Tula |
5 | Joakim Lundin | Sweden | Orebro |
6 | Finn Fries | Sweden | Malmo |
7 | Rickard Sjostedt | Sweden | Malmo |
8 | Yngve Aasheim | Norway | Trondheim |
9 | Dmitry Belavin | Russia | Saint-Petersburg |
10 | Sergejs Mihejevs | Latvia | Riga |
11 | Igor Saveljev | Estonia | Tallinn |
12 | Jari Sahlgren | Finland | Oulu |
13 | Milos Sevr | Czech Republic | Turnov |
14 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraine | Kharkiv |
15 | Daniel Matysek | Czech Republic | Prague |
16 | Arnis Vītols | Latvia | Skrunda |
17 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraine | Odesa |
18 | Alexey Chernov | Russia | Saint-Petersburg |
19 | Alen Shekarev | Estonia | Tallinn |
20 | Espen Moe | Norway | Trondheim |
21 | Pavel Plesak | Czech Republic | Plzen |
22 | Juri Artamonov | Estonia | Tallinn |
23 | Bjarne Axelsen | Denmark | Bronderslev |
24 | Simon Thomas | Great Britain | Berlin (Germany) |
25 | Audrius Pleikys | Lithuania | Vilnius |
26 | Vaclav Pikl | Czech Republic | Plzen |
27 | Kimmo Eriksson | Finland | Turku |
28 | Petteri Sevon | Finland | Vantaa |
29 | Guntis Ernšteins | Latvia | Ventspils |
30 | Sergei Sokolov | Estonia | Tallinn |
31 | Sandis Kalniņš | Latvia | Incukalns |
32 | Jouni Tikkanen | Finland | Helsinki |
33 | Vafa Hamdamov | Estonia | Tallinn |
34 | Michael Toft Nielsen | Denmark | Bronderslev |
35 | Vladimir Voronov | Lithuania | Vilnius |
36 | Ralph Pommerenke | Germany | Frankfurt |
37 | Andrei Kniaziuk | Belarus | Novopolotsk |
38 | Igor Zaporojets | Ukraine | Kyiv |
39 | Thomas Haussknecht | Germany | Berlin |
40 | Andrei Akinfin | Belarus | Minsk |
41 | Frank Bruneske | Germany | Wilhelmshaven |
42 | Sergey Vazhnik | Belarus | Minsk |
43 | Oyvind Aasheim | Norway | Trondheim |
44 | Thony Restel | Germany | Hagen |
45 | Valeriy Matantsev | Ukraine | Kirovohrad |
46 | Vitaly Sobal | Belarus | Minsk |
47 | Rolandas Zygelis | Lithuania | Vilnius |
48 | Tomas Ulis | Lithuania | Vilnius |