Назва VIII European Championship 2016, Open
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 24.02.2016
Країна Естонія
Місто Таллінн
Адрес Koidu 97
Початок реєстрації 23.02.2016 00:00
Завершення реєстрації 10.06.2016 23:59
Дата проведення турніру 18.06.2016
Участников 124

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Qualification Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Division 1 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 2 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Division 3 Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
Final groups Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off Div1 Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off Div2 Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off Div3 Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Edgars Caics Латвія Рига
2 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва
3 Hans Osterman Швеція Стокгольм
4 Umansky Anton Україна Київ
5 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
6 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
7 Carl Bindekrans Швеція Норрчепінг
8 Jānis Kalnevics Латвія Инчукалнс
9 Ahti Lampi Фінляндія Логя
10 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва
11 Raivis Miglinieks Латвія Рига
12 Matīss Saulītis Латвія Инчукалнс
13 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
14 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн
15 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
16 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
17 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький
18 Kevin Eriksson Фінляндія Турку
19 Jan Pelkonen Фінляндія Наантали
20 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург
21 Joakim Lundin Швеція Еребру
22 Lars Henriksson Швеція Пітео
23 Valts Smagars Латвія Рига
24 Yevhen Levdansky Україна Київ
25 Patrik Petr Чехiя Литомишль
26 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
27 Oscar Henriksson Швеція Пітео
28 Dmitriy Koshman Російська Федерація Москва
29 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
30 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
31 Fredric Axelsson Швеція Стокгольм
32 Santtu Sainio Фінляндія Логя
33 Janne Ollila Фінляндія Наантали
34 Finn Fries Швеція Лунд
35 Kristian Iso-Tryykari Фінляндія Турку
36 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
37 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
38 Jimmy Mardell Швеція Стокгольм
39 Yngve Aasheim Норвегія Тронгейм
40 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
41 Janne Kantola Фінляндія Райсіо
42 Rene Huhtala Фінляндія Наантали
43 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
44 Grigorij Dubinin Російська Федерація Тула
45 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
46 Magnus Klippen Норвегія Kvernaland
47 Martin Arenlind Швеція Лунд
48 Jiri Chylik ml. Чехiя Прага
49 Juho Rautio Фінляндія Тампере
50 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
51 Pavel Plesak Чехiя Пльзень
52 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула
53 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
54 Andreas Roren Норвегія Осло
55 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
56 Arne Johannes Holmin Норвегія Берген
57 Krystof Lebl Чехiя Прага
58 Vitaliy Sapozhnikov Україна Одеса
59 Jari Sahlgren Фінляндія Оулу
60 Igor Saveljev Естонія Таллінн
61 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
62 Viktoriya Noselivska Україна Київ
63 Vaclav Pikl Чехiя Пльзень
64 Gergely Regula Угорщина Будапешт
65 Linus Restel Німеччина Хаген
66 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
67 Benjamin Suominen Фінляндія Наантали
68 Mykhaylo Shalomayev Україна Харків
69 Anatoliy Datsenko Україна Київ
70 Amund Risa Fylling Норвегія Kvernaland
71 Juri Artamonov Естонія Таллінн
72 Krystof Herold Чехiя Прага
73 Gustav Brådland Норвегія Kvernaland
74 Leon Haussknecht Німеччина Берлін
75 Espen Moe Норвегія Тронгейм
76 Daniel Matysek Чехiя Прага
77 Oystein Klippen Норвегія Kvernaland
78 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
79 Tibor Varga Чехiя Ческе-Будеёвице
80 Miroslav Cernoch Чехiя Прага
81 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо
82 Espen Eidsnes Норвегія Берген
83 Valentin Dietze Німеччина Фрайбург
84 Andreas Fjermestad Норвегія Kvernaland
85 Simon Thomas Ірландія Berlin
86 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
87 Ralph Pommerenke Німеччина Frankfurt
88 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
89 Audrius Pleikys Литва Вільнюс
90 Sandra Komaraite Литва Вільнюс
91 Thomas Haussknecht Німеччина Берлін
92 Martin Zenisek Чехiя Пльзень
93 Mazvydas Satkus Литва Вільнюс
94 Mirko Konig Німеччина Кельн
95 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ
96 Alen Shekarev Естонія Таллінн
97 Eugene Papakul Білорусь Мінськ
98 Michael Toft Nielsen Данія Ольборг
99 Matvej Shyrkavec Білорусь Мінськ
100 Vladimir Voronov Литва Вільнюс
101 Simonas Pleikys Литва Вільнюс
102 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк
103 Baurzhan Ualiev Казахстан Астана
104 Šarūnas Jokubauskas Литва Вільнюс
105 Frank Bruneske Німеччина Вільгельмсгафен
106 Thony Restel Німеччина Хаген
107 Siarhei Vazhnik Білорусь Мінськ
108 Hermann Petuch Німеччина Лар
109 Aleksandr Tarakanov Казахстан Железнодорожный (РФ)
110 Andrei Akinfin Білорусь Мінськ
111 Linas Vasilevicius Литва Вільнюс
112 Dmitri Leleka Естонія Таллінн
113 German Geller Jr. Естонія Таллінн
114 Jurgita Vasileviciene Литва Вільнюс
115 Philip Basch Німеччина Дюссельдорф
116 Vital Sobal Білорусь Мінськ
117 Dmitri Mihhalevitš Естонія Таллінн
118 Daniil Moshnin Естонія Таллінн
119 Tomas Ulis Литва Вільнюс
120 Rolandas Zygelis Литва Вільнюс
121 Daniil Tenitski Естонія Таллінн
122 Aleksey Akinfin Білорусь Мінськ
123 Mark-Julius Pikat Естонія Таллінн
124 Anders Ekestubbe Швеція Гетеборг