Nosaukums VIII European Championship 2016, Open
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 24.02.2016
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese Koidu 97
Reģistrācijas sākums 23.02.2016 00:00
Reģistrācijas beigas 10.06.2016 23:59
Turnīra datums 18.06.2016
Dalībnieku 124

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Division 1 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 2 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 3 Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Final groups Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off Div1 Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off Div2 Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off Div3 Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Edgars Caics Latvija Rīga
2 Alexey Zaharov Krievija Maskava
3 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
4 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
5 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
6 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
7 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
8 Jānis Kalnevics Latvija Inčukalns
9 Ahti Lampi Somija Lohja
10 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
11 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
12 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
13 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
14 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
15 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
16 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
17 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
18 Kevin Eriksson Somija Turku
19 Jan Pelkonen Somija Naantali
20 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
21 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
22 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
23 Valts Smagars Latvija Rīga
24 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
25 Patrik Petr Čehija Litomišla
26 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
27 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
28 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
29 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
30 Sergey Ivanov Krievija Kursk
31 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
32 Santtu Sainio Somija Lohja
33 Janne Ollila Somija Naantali
34 Finn Fries Zviedrija Lunda
35 Kristian Iso-Tryykari Somija Turku
36 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
37 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
38 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
39 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
40 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
41 Janne Kantola Somija Raisio
42 Rene Huhtala Somija Naantali
43 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
44 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
45 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
46 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland
47 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
48 Jiri Chylik ml. Čehija Prāga
49 Juho Rautio Somija Tampere
50 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
51 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
52 Stanislav Lutay Krievija Tula
53 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
54 Andreas Roren Norvēģija Oslo
55 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
56 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
57 Krystof Lebl Čehija Prāga
58 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
59 Jari Sahlgren Somija Oulu
60 Igor Saveljev Igaunija Tallina
61 Kimmo Eriksson Somija Turku
62 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
63 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
64 Gergely Regula Ungārija Budapešta
65 Linus Restel Vācija Hagen
66 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
67 Benjamin Suominen Somija Naantali
68 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
69 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
70 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland
71 Juri Artamonov Igaunija Tallina
72 Krystof Herold Čehija Prāga
73 Gustav Brådland Norvēģija Kvernaland
74 Leon Haussknecht Vācija Berlīne
75 Espen Moe Norvēģija Tronheima
76 Daniel Matysek Čehija Prāga
77 Oystein Klippen Norvēģija Kvernaland
78 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
79 Tibor Varga Čehija České Budějovice
80 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
81 Vesa Huotelin Somija Espo
82 Espen Eidsnes Norvēģija Bergena
83 Valentin Dietze Vācija Freiburg
84 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland
85 Simon Thomas Īrija Berlin
86 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
87 Ralph Pommerenke Vācija Frankfurt
88 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
89 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
90 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
91 Thomas Haussknecht Vācija Berlīne
92 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
93 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa
94 Mirko Konig Vācija Ķelne
95 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
96 Alen Shekarev Igaunija Tallina
97 Papakul Eugene Baltkrievija Minska
98 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
99 Shyrkavec Matvej Baltkrievija Minska
100 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
101 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
102 Kniaziuk Andrei Baltkrievija Novopolocka
103 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
104 Šarūnas Jokubauskas Lietuva Viļņa
105 Frank Bruneske Vācija Wilhelmshaven
106 Thony Restel Vācija Hagen
107 Vazhnik Siarhei Baltkrievija Minska
108 Hermann Petuch Vācija Lahr
109 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
110 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska
111 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
112 Dmitri Leleka Igaunija Tallina
113 German Geller Jr. Igaunija Tallina
114 Jurgita Vasileviciene Lietuva Viļņa
115 Philip Basch Vācija Diseldorfa
116 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska
117 Dmitri Mihhalevitš Igaunija Tallina
118 Daniil Moshnin Igaunija Tallina
119 Tomas Ulis Lietuva Viļņa
120 Rolandas Zygelis Lietuva Viļņa
121 Daniil Tenitski Igaunija Tallina
122 Akinfin Aleksey Baltkrievija Minska
123 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina
124 Anders Ekestubbe Zviedrija Gēteborga