IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода, 1 этап

Turneringstyp Individuellt
Status Avslutad
Land Ruošša
Stad Nizjnij Novgorod
Adress пр. Гагарина 22
Anmälan startar 04.10.2018 15:00
Anmälan avslutas 13.10.2018 23:00
Turneringen startar 14.10.2018
Участников 27

Etapp
Namn Status Längd Дата и время Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 1 -
Квалификация Avslutad 1 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 2 -
Групповой этап Avslutad 1 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 3 -
Плэй-офф Avslutad 7 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 4 -
Малый плей-офф Avslutad 7 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 5 -
Переходные матчи В-П Avslutad 7 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller
- 6 -
Переходные матчи П-В Avslutad 7 14.10.2018 00:00 Deltagare Spelschema och resultat Tabeller

TextversionSutplacering
Namn Land Stad Очки МР
1 Sergey Shikerin Ruošša Nizjnij Novgorod 331
2 Alexey Korotkiy Ruošša Nizjnij Novgorod 307
3 Sergey Kovankin Ruošša Nizjnij Novgorod 279
4 Roman Aganichev Ruošša Ivanovo 254
5 Ivan Shemjakov Ruošša Nizjnij Novgorod 226
6 Dima Hintibidze Ruošša Nizjnij Novgorod 201
7 Sergey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 180
8 Elnara Abasova Ruošša Nizjnij Novgorod 152
9 Yuriy Morozov Ruošša Nizjnij Novgorod 117
10 Semen Ivanov Ruošša Nizjnij Novgorod 83
11 Taisia Ankudimova Ruošša Nizjnij Novgorod 56
12 Olga Glazunova Ruošša Nizjnij Novgorod 35
13 Panyov Nikita Ruošša Teykovo 24
14 Larin Maksim Ruošša Nizjnij Novgorod 16
15 Andrey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 14
16 Pavel Syzrantsev Ruošša Nizjnij Novgorod 12
17 Иван Беляев Ruošša Nizjnij Novgorod 11
18 Василий Беляев Ruošša Nizjnij Novgorod 10
19 Dunichkin Dzonyy Ruošša Nizjnij Novgorod 9
20 Vladimir Kudryavcev Ruošša Nizjnij Novgorod 8
21 Igor Ivanov Ruošša Nizjnij Novgorod 7
22 Solovev Aleksei Ruošša Nizjnij Novgorod 6
23 Alexey Kalinkin Ruošša Nizjnij Novgorod 5
24 Andrey Ershov Ruošša Nizjnij Novgorod 4
25 Ershov Sasha Ruošša Nizjnij Novgorod 3
26 Gulenkov Leonid Ruošša Nizjnij Novgorod 2
27 Andrey Varyutin Ruošša Nizjnij Novgorod 1