Nosaukums IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 04.10.2018
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Adrese пр. Гагарина 22
Reģistrācijas sākums 04.10.2018 15:00
Reģistrācijas beigas 13.10.2018 23:00
Turnīra datums 14.10.2018
Dalībnieku 27

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Beigusies 1 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Групповой этап Beigusies 1 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плэй-офф Beigusies 7 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Малый плей-офф Beigusies 7 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Переходные матчи В-П Beigusies 7 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Переходные матчи П-В Beigusies 7 14.10.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 331
2 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 307
3 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod 279
4 Roman Aganichev Krievija Ivanova 254
5 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 226
6 Dima Hintibidze Krievija Nizhniy Novgorod 201
7 Sergey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 180
8 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 152
9 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 117
10 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 83
11 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 56
12 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 35
13 Panyov Nikita Krievija Teykovo 24
14 Larin Maksim Krievija Nizhniy Novgorod 16
15 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 14
16 Pavel Syzrantsev Krievija Nizhniy Novgorod 12
17 Иван Беляев Krievija Nizhniy Novgorod 11
18 Василий Беляев Krievija Nizhniy Novgorod 10
19 Dunichkin Dzonyy Krievija Nizhniy Novgorod 9
20 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 8
21 Igor Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 7
22 Solovev Aleksei Krievija Nizhniy Novgorod 6
23 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 5
24 Andrey Ershov Krievija Nizhniy Novgorod 4
25 Ershov Sasha Krievija Nizhniy Novgorod 3
26 Gulenkov Leonid Krievija Nizhniy Novgorod 2
27 Andrey Varyutin Krievija Nizhniy Novgorod 1