Назва IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 04.10.2018
Країна Російська Федерація
Місто Нижний Новгород
Адрес пр. Гагарина 22
Початок реєстрації 04.10.2018 15:00
Завершення реєстрації 13.10.2018 23:00
Дата проведення турніру 14.10.2018
Участников 27

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Групповой этап Завершено 1 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Плэй-офф Завершено 7 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Малый плей-офф Завершено 7 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Переходные матчи В-П Завершено 7 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Переходные матчи П-В Завершено 7 14.10.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород 331
2 Alexey Korotkiy Російська Федерація Нижний Новгород 307
3 Sergey Kovankin Російська Федерація Нижний Новгород 279
4 Roman Aganichev Російська Федерація Іваново 254
5 Ivan Shemjakov Російська Федерація Нижний Новгород 226
6 Dima Hintibidze Російська Федерація Нижний Новгород 201
7 Sergey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 180
8 Elnara Abasova Російська Федерація Нижний Новгород 152
9 Yuriy Morozov Російська Федерація Нижний Новгород 117
10 Semen Ivanov Російська Федерація Нижний Новгород 83
11 Taisia Ankudimova Російська Федерація Нижний Новгород 56
12 Olga Glazunova Російська Федерація Нижний Новгород 35
13 Panyov Nikita Російська Федерація Тейково 24
14 Larin Maksim Російська Федерація Нижний Новгород 16
15 Andrey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 14
16 Pavel Syzrantsev Російська Федерація Нижний Новгород 12
17 Иван Беляев Російська Федерація Нижний Новгород 11
18 Василий Беляев Російська Федерація Нижний Новгород 10
19 Dunichkin Dzonyy Російська Федерація Нижний Новгород 9
20 Vladimir Kudryavcev Російська Федерація Нижний Новгород 8
21 Igor Ivanov Російська Федерація Нижний Новгород 7
22 Solovev Aleksei Російська Федерація Нижний Новгород 6
23 Alexey Kalinkin Російська Федерація Нижний Новгород 5
24 Andrey Ershov Російська Федерація Нижний Новгород 4
25 Ershov Sasha Російська Федерація Нижний Новгород 3
26 Gulenkov Leonid Російська Федерація Нижний Новгород 2
27 Andrey Varyutin Російська Федерація Нижний Новгород 1