WTHT. Tallinn Cup 2019

Tallinn Cup 2019 - tournament of World Table Hockey Tour level Super Series.
Venue: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Registration fee - 15 euro.
Prizes will be awarded to players who took the first 3 places in the "Open", "Ladies", "Veterans", "Juniors" and "Kids U-13" categories and the winners of the 1st and 2nd divisions.

Таллинн Кап 2019 - этап Мирового тура , уровень Супер Серия.
Место проведения: гостиница Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Взнос для участников - 15 евро.
Призы будут вручены трем призерам в категориях "Опен", "Женщины", "Ветераны", "Юниоры", "Дети до 13 лет", а также победителям дивизионов.
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Естонія
Місто Таллінн
Адрес Toompuiestee 27
E-mail saveljev@hot.ee
Початок реєстрації 10.01.2019 00:00
Завершення реєстрації 02.04.2019 00:00
Дата проведення турніру 06.04.2019
Время начала 10:00
Участников 114

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Groups Завершено 1 06.04.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
FINAL GROUPS Завершено 1 06.04.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
DIVISIONS Завершено 1 06.04.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
PLAY OFF Завершено 7 06.04.2019 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Tallinn Cup 2019
Ім'я Країна Місто Рейтинг Очки МР
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 897
2 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 855
3 Atis Sīlis Латвія Рига 827
4 Raivis Miglinieks Латвія Рига 801
5 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 781
6 Yanis Galuzo Російська Федерація Санкт-Петербург 773
7 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига 763
8 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 751
9 Valts Smagars Латвія Рига 739
10 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс 730
11 Vesa Huotelin Фінляндія Эспоо 723
12 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 717
13 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 713
14 Lars Fridell Швеція Стокгольм 708
15 Anssi Järvinen Фінляндія Турку 703
16 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс 699
17 Nikita Pavlov Російська Федерація Санкт-Петербург 688
18 Sergejs Mihejevs Латвія Рига 675
19 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev 662
20 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн 646
21 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург 634
22 Artem Valiev Литва Вільнюс 623
23 Dmitry Soloviev Російська Федерація Митищі 613
24 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург 606
25 Sami Hellstrom Фінляндія Espoo 601
26 Leonards Mazūrs Латвія Рига 599
27 Igor Saveljev Естонія Таллінн 597
28 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку 589
29 Salvis Skarainis Латвія Талсі 581
30 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс 574
31 Hanna Ivantsova Україна Київ 565
32 Simonas Pleikys Литва Вільнюс 562
33 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 559
34 Jaakko Koski Фінляндія Турку 556
35 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 554
36 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс 551
37 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 549
38 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki 548
39 Niko Tuominen Фінляндія Вантаа 546
40 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс 545
41 Žygimantas Remeika Литва Вільнюс 544
42 Viktoriya Noselivska Україна Київ 542
43 Vladislav Trofimov Естонія Таллінн 537
44 Petrus Miettinen Фінляндія Тампере 533
45 Ville Henttonen Фінляндія Helsinki 527
46 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 522
47 Audrius Pleikys Литва Вільнюс 519
48 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн 517
49 Petteri Sevon Фінляндія Вантаа 515
50 Ksenia Oboeva Російська Федерація Санкт-Петербург 513
51 Mazvydas Satkus Литва Вільнюс 511
52 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига 509
53 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс 506
54 Alen Shekarev Естонія Таллінн 503
55 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс 499
56 Irina Belavina Російська Федерація Санкт-Петербург 494
57 Markus Bengtsson Швеція Göteborg 489
58 Krista Annija Lagzdiņa Латвія Рига 484
59 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki 479
60 Daniil Moshnin Естонія Таллінн 475
61 Ismo Aulaskari Фінляндія Ярвенпяа 472
62 Lari Metsala Фінляндія Ювяскюля 469
63 Alexander Nagorniy st. Російська Федерація Санкт-Петербург 466
64 Silvestrs Bružēvics Латвія Рига 463
65 Jali Salo Фінляндія Логя 460
66 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс 459
67 Intars Garančs Латвія Инчукалнс 457
68 Martin Martinec Словакія Братіслава 456
69 Dāvis Apfelbaums Латвія Вентспилс 453
70 Sandis Krasts Латвія Валмієра 449
71 Hermann Petuch Німеччина Лар 444
72 Kristers Lubāns Латвія Burtnieki 440
73 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 437
74 Veronika Sachok Естонія Таллінн 434
75 Patriks Strods Латвія Инчукалнс 431
76 Romans Faļkenšteins Латвія Рига 428
77 Anette Engel Данія Bronderslev 424
78 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс 419
79 Kaspars Viļums Латвія Рига 415
80 Edgars Naglis Латвія Рига 409
81 Mikhail Kovalenko Російська Федерація Санкт-Петербург 404
82 Tatjana Suchkova Естонія Таллінн 399
83 Andrei Kniaziuk Білорусь Новополоцьк 394
84 Egīls Belševics Латвія Рига 383
85 Matīss Jakseboga Латвія Рига 371
86 Gintautas Remeika Литва Вільнюс 357
87 Mark Kritski Естонія Таллінн 341
88 Ritvars Felkers Латвія Burtnieki 332
89 Kristaps Naglis Латвія Рига 324
90 Juho Itkonen Фінляндія Тампере 319
91 Timur Mihhaljov Естонія Таллінн 314
92 Kristiāns Auziņš Латвія Burtnieki 310
93 Railends Kuhaļskis Латвія Инчукалнс 305
94 Annika Persson Швеція Ескільстуна 300
95 Lars Söderkvist Швеція Ескільстуна 286
96 Igor Zamyatin Російська Федерація Новосибірськ 272
97 Rūdolfs Pilāns Латвія Рига 256
98 Robin Westergren Швеція Ескільстуна 240
99 Daniil Landa Естонія Таллінн 230
100 Sandra Komaraite Литва Вільнюс 216
101 Gustavs Keisters Латвія Рига 206
102 Elena Stoljarova Російська Федерація Санкт-Петербург 196
103 Grigori Timoschuk Естонія Таллінн 185
104 Rūdolfs Valainis Латвія Єкабпілс 174
105 Marks Dzenis Латвія Рига 155
106 Jukkis Hellevuo Фінляндія Helsinki 122
107 Renārs Zabarovskis Латвія Вентспилс 88
108 Vadim Saks Естонія Таллінн 55
109 Vladimir Andriyashkin Естонія Нарва 25
110 Alekss Skudrītis Латвія Рига 19
111 Olavi Vaisanen Фінляндія Helsinki 14
112 Galina Efimova Російська Федерація Санкт-Петербург 10
113 Jegor Suhhanov Естонія Таллінн 5
114 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 1