Tallinn Cup 2019 - tournament of World Table Hockey Tour level Super Series.
Venue: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Registration fee - 15 euro.
Prizes will be awarded to players who took the first 3 places in the "Open", "Ladies", "Veterans", "Juniors" and "Kids U-13" categories and the winners of the 1st and 2nd divisions.
Таллинн Кап 2019 - этап Мирового тура , уровень Супер Серия.
Место проведения: гостиница Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Взнос для участников - 15 евро.
Призы будут вручены трем призерам в категориях "Опен", "Женщины", "Ветераны", "Юниоры", "Дети до 13 лет", а также победителям дивизионов.
Venue: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Registration fee - 15 euro.
Prizes will be awarded to players who took the first 3 places in the "Open", "Ladies", "Veterans", "Juniors" and "Kids U-13" categories and the winners of the 1st and 2nd divisions.
Таллинн Кап 2019 - этап Мирового тура , уровень Супер Серия.
Место проведения: гостиница Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (Toompuiestee 27).
Взнос для участников - 15 евро.
Призы будут вручены трем призерам в категориях "Опен", "Женщины", "Ветераны", "Юниоры", "Дети до 13 лет", а также победителям дивизионов.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Toompuiestee 27 |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 10.01.2019 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 02.04.2019 00:00 |
Turnīra datums | 06.04.2019 |
Время начала | 10:00 |
Dalībnieku | 114 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Noslēdzies | 1 | 06.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
FINAL GROUPS | Noslēdzies | 1 | 06.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
DIVISIONS | Noslēdzies | 1 | 06.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
PLAY OFF | Noslēdzies | 7 | 06.04.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Tallinn Cup 2019 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Punkti PR | ||||
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 897 | ||||
2 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | 855 | ||||
3 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | 827 | ||||
4 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | 801 | ||||
5 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 781 | ||||
6 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | 773 | ||||
7 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | 763 | ||||
8 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 751 | ||||
9 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | 739 | ||||
10 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | 730 | ||||
11 | Vesa Huotelin | Somija | Espo | 723 | ||||
12 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 717 | ||||
13 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | 713 | ||||
14 | Lars Fridell | Zviedrija | Stokholma | 708 | ||||
15 | Anssi Järvinen | Somija | Turku | 703 | ||||
16 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | 699 | ||||
17 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 688 | ||||
18 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | 675 | ||||
19 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | 662 | ||||
20 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | 646 | ||||
21 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 634 | ||||
22 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | 623 | ||||
23 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 613 | ||||
24 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | 606 | ||||
25 | Sami Hellstrom | Somija | Espoo | 601 | ||||
26 | Leonards Mazūrs | Latvija | Rīga | 599 | ||||
27 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 597 | ||||
28 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | 589 | ||||
29 | Salvis Skarainis | Latvija | Talsi | 581 | ||||
30 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | 574 | ||||
31 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kijeva | 565 | ||||
32 | Simonas Pleikys | Lietuva | Viļņa | 562 | ||||
33 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | 559 | ||||
34 | Jaakko Koski | Somija | Turku | 556 | ||||
35 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 554 | ||||
36 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | 551 | ||||
37 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 549 | ||||
38 | Kristaps Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | 548 | ||||
39 | Niko Tuominen | Somija | Vantā | 546 | ||||
40 | Roberts Līvmanis | Latvija | Inčukalns | 545 | ||||
41 | Žygimantas Remeika | Lietuva | Viļņa | 544 | ||||
42 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | 542 | ||||
43 | Vladislav Trofimov | Igaunija | Tallina | 537 | ||||
44 | Petrus Miettinen | Somija | Tampere | 533 | ||||
45 | Ville Henttonen | Somija | Helsinki | 527 | ||||
46 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 522 | ||||
47 | Audrius Pleikys | Lietuva | Viļņa | 519 | ||||
48 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 517 | ||||
49 | Petteri Sevon | Somija | Vantā | 515 | ||||
50 | Ksenia Oboeva | Krievija | Sanktpēterburga | 513 | ||||
51 | Mazvydas Satkus | Lietuva | Viļņa | 511 | ||||
52 | Reinis Rihards Liepiņš | Latvija | Rīga | 509 | ||||
53 | Toms Baumanis | Latvija | Inčukalns | 506 | ||||
54 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 503 | ||||
55 | Ralfs Paeglis | Latvija | Inčukalns | 499 | ||||
56 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | 494 | ||||
57 | Markus Bengtsson | Zviedrija | Göteborg | 489 | ||||
58 | Krista Annija Lagzdiņa | Latvija | Rīga | 484 | ||||
59 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | 479 | ||||
60 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 475 | ||||
61 | Ismo Aulaskari | Somija | Järvenpää | 472 | ||||
62 | Lari Metsala | Somija | Jiveskile | 469 | ||||
63 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 466 | ||||
64 | Silvestrs Bružēvics | Latvija | Rīga | 463 | ||||
65 | Jali Salo | Somija | Lohja | 460 | ||||
66 | Mārcis Radelis | Latvija | Ventspils | 459 | ||||
67 | Intars Garančs | Latvija | Inčukalns | 457 | ||||
68 | Martin Martinec | Slovākija | Bratislava | 456 | ||||
69 | Dāvis Apfelbaums | Latvija | Ventspils | 453 | ||||
70 | Sandis Krasts | Latvija | Valmiera | 449 | ||||
71 | Hermann Petuch | Vācija | Lahr | 444 | ||||
72 | Kristers Lubāns | Latvija | Burtnieki | 440 | ||||
73 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | 437 | ||||
74 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 434 | ||||
75 | Patriks Strods | Latvija | Inčukalns | 431 | ||||
76 | Romans Faļkenšteins | Latvija | Rīga | 428 | ||||
77 | Anette Engel | Dānija | Bronderslev | 424 | ||||
78 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | 419 | ||||
79 | Kaspars Vilums | Latvija | Rīga | 415 | ||||
80 | Edgars Naglis | Latvija | Rīga | 409 | ||||
81 | Mikhail Kovalenko | Krievija | Sanktpēterburga | 404 | ||||
82 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 399 | ||||
83 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | 394 | ||||
84 | Egīls Belševics | Latvija | Rīga | 383 | ||||
85 | Matīss Jakseboga | Latvija | Rīga | 371 | ||||
86 | Gintautas Remeika | Lietuva | Viļņa | 357 | ||||
87 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 341 | ||||
88 | Ritvars Felkers | Latvija | Burtnieki | 332 | ||||
89 | Kristaps Naglis | Latvija | Rīga | 324 | ||||
90 | Juho Itkonen | Somija | Tampere | 319 | ||||
91 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 314 | ||||
92 | Kristiāns Auziņš | Latvija | Burtnieki | 310 | ||||
93 | Railends Kuhaļskis | Latvija | Inčukalns | 305 | ||||
94 | Annika Persson | Zviedrija | Eskilstūna | 300 | ||||
95 | Lars Söderkvist | Zviedrija | Eskilstūna | 286 | ||||
96 | Igor Zamyatin | Krievija | Novosibirska | 272 | ||||
97 | Rūdolfs Pilāns | Latvija | Rīga | 256 | ||||
98 | Robin Westergren | Zviedrija | Eskilstūna | 240 | ||||
99 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 230 | ||||
100 | Sandra Komaraite | Lietuva | Viļņa | 216 | ||||
101 | Gustavs Keisters | Latvija | Rīga | 206 | ||||
102 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 196 | ||||
103 | Grigori Timoschuk | Igaunija | Tallina | 185 | ||||
104 | Rūdolfs Valainis | Latvija | Jēkabpils | 174 | ||||
105 | Marks Dzenis | Latvija | Rīga | 155 | ||||
106 | Jukkis Hellevuo | Somija | Helsinki | 122 | ||||
107 | Renārs Zabarovskis | Latvija | Ventspils | 88 | ||||
108 | Vadim Saks | Igaunija | Tallina | 55 | ||||
109 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 25 | ||||
110 | Alekss Skudrītis | Latvija | Rīga | 19 | ||||
111 | Olavi Vaisanen | Somija | Helsinki | 14 | ||||
112 | Galina Efimova | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | ||||
113 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 5 | ||||
114 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | ||||