galdahokejs.lv/rk
Назва Rīgas Kauss 2017 4. Final groups and Play-off
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 27.11.2017
Країна Латвія
Місто Рига
Початок реєстрації 02.12.2017 10:00
Завершення реєстрації 02.12.2017 10:00
Дата проведення турніру 03.12.2017
Участников 48

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Final Groups Завершено 1 03.12.2017 10:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Play-off Завершено 7 03.12.2017 14:15 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург
2 Edgars Caics Латвія Рига
3 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ
4 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
5 Dmytro Litvinyuk Україна Кропивницький
6 Atis Sīlis Латвія Рига
7 Patrik Petr Чехiя Литомишль
8 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург
9 Michal Hvizd Чехiя Турнов
10 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
11 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва
12 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург
13 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург
14 Oscar Henriksson Швеція Пітео
15 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
16 Yevhen Levdansky Україна Київ
17 Raivis Miglinieks Латвія Рига
18 Leos Hvizd Чехiя
19 Markus Nilsson Швеція Стокгольм
20 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ
21 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
22 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург
23 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург
24 Krystof Lebl Чехiя Прага
25 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
26 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
27 Mikhail Shashkov Російська Федерація Санкт-Петербург
28 Valts Smagars Латвія Рига
29 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ
30 Martin Arenlind Швеція Лунд
31 Artem Blinov Російська Федерація Санкт-Петербург
32 Igor Masloboev Російська Федерація Санкт-Петербург
33 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
34 Anton Umanskyy Україна Київ
35 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
36 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
37 Michal Kobrle Чехiя
38 Igor Saveljev Естонія Таллінн
39 Jevgeni Lvov Естонія Таллінн
40 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва
41 Martin Zenisek Чехiя Пльзень
42 Kimmo Eriksson Фінляндія Турку
43 Bjarne Axelsen Данія Bronderslev
44 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
45 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці
46 Kirill Storchak Російська Федерація Санкт-Петербург
47 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва
48 Andrejs Kuzņecovs Латвія Єкабпілс