galdahokejs.lv/rk
Nosaukums Rīgas Kauss 2017 4. Final groups and Play-off
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 27.11.2017
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Reģistrācijas sākums 02.12.2017 10:00
Reģistrācijas beigas 02.12.2017 10:00
Turnīra datums 03.12.2017
Dalībnieku 48

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Final Groups Beigusies 1 03.12.2017 10:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Play-off Beigusies 7 03.12.2017 14:15 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Edgars Caics Latvija Rīga
3 Sergey Ivanov Krievija Kursk
4 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
5 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
6 Atis Sīlis Latvija Rīga
7 Patrik Petr Čehija Litomišla
8 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
9 Michal Hvizd Čehija Turnov
10 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
11 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
12 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
13 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
14 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
15 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
16 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
17 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
18 Leos Hvizd Čehija
19 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
20 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
21 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
22 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
23 Pavel Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
24 Krystof Lebl Čehija Prāga
25 Artjoms Zaharovs Latvija Rīga
26 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
27 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
28 Valts Smagars Latvija Rīga
29 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
30 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
31 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
32 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
33 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
34 Umansky Anton Ukraina Kijeva
35 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
36 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
37 Michal Kobrle Čehija
38 Igor Saveljev Igaunija Tallina
39 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
40 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
41 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
42 Kimmo Eriksson Somija Turku
43 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
44 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
45 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
46 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
47 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
48 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils