Назва КУБОК КУРСКА 2018 (KURSK CUP 2018) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Турнір додано 21.10.2017
Адрес Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б")
Початок реєстрації 21.10.2017 10:00
Завершення реєстрації 12.01.2018 11:00
Дата проведення турніру 13.01.2018
Участников 103

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Высшая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Первая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Вторая Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 5 -
Третья Лига Завершено 1 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 6 -
Плей-офф Третья Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 7 -
Плей-офф Завершено 7 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 8 -
Плей-офф Первая Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 9 -
Плей-офф Вторая Лига Завершено 5 13.01.2018 00:00 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто Очки МР
1 Yanis Galuzo Російська Федерація Москва 880
2 Veniamin Gerasimov Російська Федерація Москва 858
3 Nikita Zholobov Російська Федерація Санкт-Петербург 847
4 Evgeniy Matantsev Україна Кропивницький 833
5 Andrey Voskoboynikov Російська Федерація Санкт-Петербург 818
6 Alexey Zaharov Російська Федерація Москва 808
7 Arseniy Stolyarov Російська Федерація Москва 799
8 Oleg Ortinov Російська Федерація Санкт-Петербург 785
9 Denis Matveev Російська Федерація Курськ 772
10 Alexander Miloradov Російська Федерація Москва 759
11 Maxim Borisov Російська Федерація Санкт-Петербург 745
12 Dmitro Lytvyniuk Україна Київ 739
13 Dmitriy Nabasov Російська Федерація Курськ 735
14 Sergey Ivanov Російська Федерація Курськ 731
15 Grigoriy Dubinin Російська Федерація Тула 714
16 Dmitry Malygin Російська Федерація Санкт-Петербург 698
17 Alexey Titov Російська Федерація Санкт-Петербург 682
18 Andrey Chaplygin Російська Федерація Курськ 665
19 Pavel Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 658
20 Mykhaylo Spivakovskyy Україна Одеса / Київ 648
21 Alexander Galkin Російська Федерація Волгоград 639
22 Stanislav Lutay Російська Федерація Тула 630
23 Maria Saveljeva Естонія Таллінн 620
24 Jevgeny Tsupko Ізраїль 611
25 Anton Umanskyy Україна Київ 601
26 Gleb Vasiliev Російська Федерація Москва 593
27 Vladislav Semenchuk Україна Київ 588
28 Oleg Salamatov Російська Федерація Санкт-Петербург 584
29 Vladimir Smirnov Російська Федерація Санкт-Петербург 576
30 Yuriy Prostakov Російська Федерація Люберці 568
31 Dmitriy Petrov Російська Федерація Москва 559
32 Vitaly Skorobogatov Російська Федерація Санкт-Петербург 551
33 Maxim Starkov Російська Федерація Курськ 546
34 Evgen Novikov Російська Федерація Краснодар 541
35 Mark Gorodnitskiy Російська Федерація Санкт-Петербург 537
36 Sergey Patekhin Російська Федерація Курськ 534
37 Alexandr Zaytsev Російська Федерація Москва 531
38 Alexey Baranov Російська Федерація Москва 529
39 Viacheslav Patekhin Російська Федерація Курськ 527
40 Daniil Mushnikov Російська Федерація Санкт-Петербург 524
41 Boris Velmoga Російська Федерація Санкт-Петербург 522
42 Artem Budaev Російська Федерація Санкт-Петербург 518
43 Vyacheslav Kelin Російська Федерація Хабаровськ 514
44 Alex Gorin Російська Федерація Санкт-Петербург 508
45 Artem Valiev Литва Вільнюс 502
46 Nazar Kondrashevskyy Україна Київ 496
47 Pavel Churilin Російська Федерація Курськ 487
48 Georgiy Levashov Російська Федерація Санкт-Петербург 478
49 Anton Fedoseev Російська Федерація Санкт-Петербург 466
50 Yaroslav Mikryukov Російська Федерація Котельники 455
51 Sergey Sammal Російська Федерація Тула 447
52 Igor Zaporojets Україна Київ 443
53 Igor Scherbakov Російська Федерація Курськ 441
54 Ryurik Gutiev Російська Федерація Сочі 439
55 Igor Novikov Російська Федерація Азов 435
56 Evgenii Solovev Російська Федерація Горад Клін 431
57 Yury Volik Російська Федерація Краснодар 423
58 Artem Boldyrev Російська Федерація Сєверодвінськ 417
59 Ilya Ponomarev Російська Федерація Санкт-Петербург 411
60 Yuriy Aseev Російська Федерація Курськ 394
61 Gleb Moskvin Російська Федерація Курськ 380
62 Yuriy Bondarenko Україна Харків 361
63 Vladimir Krivolapov Російська Федерація Волгоград 344
64 Daniil Yurchenko Російська Федерація Армавір 338
65 Kniaziuk Andrei Білорусь Новополоцьк 332
66 Yuriy Verbitskiy Російська Федерація Волгоград / Москва 332
67 Alexey Krinov Казахстан Актобе 329
68 Daniil Moshnin Естонія Таллінн 323
69 Hanna Ivantsova Україна Київ 315
70 Anthony Mzilangve Російська Федерація Санкт-Петербург 308
71 Smirnov Nikolay Російська Федерація Санкт-Петербург 300
72 Vladislav Chesnokov Російська Федерація Курськ 294
73 Vladimir Sannikov Російська Федерація Курськ 289
74 Rostislav Pereverzev Російська Федерація Курськ 283
75 Pavel Fedorov Російська Федерація Санкт-Петербург 271
76 Vadim Lebedev Російська Федерація Санкт-Петербург 255
77 Igor Martynenko Україна Харків 234
78 Vladimir Orlov Російська Федерація Москва 212
79 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань 191
80 Artem Matantsev Україна Кропивницький 175
81 Igor Miloradov Російська Федерація Москва 164
82 Pavel Kiselew Російська Федерація Волгодонськ 150
83 Lanita Gutieva Російська Федерація Сочі 143
84 Andrey Aseev Російська Федерація Курськ 133
85 Yuriy Mazhorin Російська Федерація Волгодонськ 123
86 Darya Gladkova Російська Федерація Курськ 105
87 Aleksey Plugatarev Російська Федерація Курськ 88
88 Dmitriy Fateyev Російська Федерація Бєлгород 73
89 Vladimir Otinov Російська Федерація Котельники 57
90 Alexey Naumenko Російська Федерація Курськ 51
91 Pavel Bezrukov Російська Федерація Курськ 40
92 Andrey Lobachev Російська Федерація Курськ 27
93 Aleksander Churilin Російська Федерація Курськ 16
94 Gennadiy Shehovtsov Російська Федерація Курськ 10
95 Sergey Romanov Російська Федерація Курськ 9
96 Dmitriy Soromotin Російська Федерація Курськ 8
97 Nikita Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 7
98 Andrey Tikhomirov Російська Федерація Санкт-Петербург 6
99 Petr Bezrukov Російська Федерація Курськ 5
100 Berdnik Alexey Россия Уссурийск 4
101 Vyacheslav Domashev Російська Федерація Курськ 3
102 Agafonov Aleksandr Російська Федерація Курськ 2
103 Matvey Hodonovich Російська Федерація Курськ 1