Nosaukums КУБОК КУРСКА 2018 (KURSK CUP 2018) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 21.10.2017
Adrese Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б")
Reģistrācijas sākums 21.10.2017 10:00
Reģistrācijas beigas 12.01.2018 11:00
Turnīra datums 13.01.2018
Dalībnieku 103

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Beigusies 1 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Beigusies 1 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Beigusies 1 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая Лига Beigusies 1 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Третья Лига Beigusies 1 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-офф Третья Лига Beigusies 5 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Плей-офф Beigusies 7 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Плей-офф Первая Лига Beigusies 5 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Плей-офф Вторая Лига Beigusies 5 13.01.2018 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Очки МР
1 Yanis Galuzo Krievija Maskava 880
2 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava 858
3 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 847
4 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada 833
5 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 818
6 Alexey Zaharov Krievija Maskava 808
7 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 799
8 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 785
9 Denis Matveev Krievija Kursk 772
10 Alexander Miloradov Krievija Maskava 759
11 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 745
12 Dmitro Lytvyniuk Ukraina Kijeva 739
13 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk 735
14 Sergey Ivanov Krievija Kursk 731
15 Grigorij Dubinin Krievija Tula 714
16 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 698
17 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 682
18 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 665
19 Pavel Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 658
20 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ 648
21 Alexander Galkin Krievija Volgograda 639
22 Stanislav Lutay Krievija Tula 630
23 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 620
24 Jevgeny Tsupko Izraēla 611
25 Umansky Anton Ukraina Kijeva 601
26 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 593
27 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 588
28 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 584
29 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 576
30 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 568
31 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 559
32 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 551
33 Maxim Starkov Krievija Kursk 546
34 Evgen Novikov Krievija Krasnodara 541
35 Mark Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 537
36 Sergey Patekhin Krievija Kursk 534
37 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 531
38 Alexey Baranov Krievija Maskava 529
39 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk 527
40 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 524
41 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 522
42 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 518
43 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska 514
44 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 508
45 Artem Valiev Lietuva Viļņa 502
46 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva 496
47 Pavel Churilin Krievija Kursk 487
48 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 478
49 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 466
50 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 455
51 Sergey Sammal Krievija Tula 447
52 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva 443
53 Igor Scherbakov Krievija Kursk 441
54 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 439
55 Igor Novikov Krievija Azova 435
56 Evgenii Solovev Krievija Kļina 431
57 Yury Volik Krievija Krasnodara 423
58 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 417
59 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 411
60 Yuriy Aseev Krievija Kursk 394
61 Gleb Moskvin Krievija Kursk 380
62 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva 361
63 Vladimir Krivolapov Krievija Volgograda 344
64 Daniil Yurchenko Krievija Armavira 338
65 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 332
66 Yuriy Verbitskiy Krievija Volgograda 332
67 Alexey Krinov Krievija Maskava 329
68 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 323
69 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva 315
70 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 308
71 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 300
72 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk 294
73 Vladimir Sannikov Krievija Kursk 289
74 Rostislav Pereverzev Krievija Kursk 283
75 Павел Федоров Krievija Sanktpēterburga 271
76 Lebedev Vadim Krievija Sanktpēterburga 255
77 Igor Martynenko Ukraina Harkiva 234
78 Vladimir Orlov Krievija Maskava 212
79 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 191
80 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada 175
81 Igor Miloradov Krievija Maskava 164
82 Pavel Kiselew Krievija Volgodonska 150
83 Lanita Gutieva Krievija Sochi 143
84 Andrey Aseev Krievija Kursk 133
85 Yuriy Mazhorin Krievija Volgodonska 123
86 Darya Gladkova Krievija Kursk 105
87 Aleksey Plugatarev Krievija Kursk 88
88 Dmitriy Fateyev Krievija Belgoroda 73
89 Vladimir Otinov Krievija Kotel’niki 57
90 Alexey Naumenko Krievija Kursk 51
91 Pavel Bezrukov Krievija Kursk 40
92 Andrey Lobachev Krievija Kursk 27
93 Aleksander Churilin Krievija Kursk 16
94 Shehovtsov Gennadiy Krievija Kursk 10
95 Sergey Romanov Krievija Kursk 9
96 Dmitriy Soromotin Krievija Kursk 8
97 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 7
98 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 6
99 Petr Bezrukov Krievija Kursk 5
100 Berdnik Alexey Россия Уссурийск 4
101 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk 3
102 Agafonov Aleksandr Krievija Kursk 2
103 Hodonovich Matvey Krievija Kursk 1