От ст.м. "Чёрная речка" в 10.00 отправится заказной автобус, который бесплатно доставит участников к месту соревнований.
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Санкт-Петербург |
Адрес | Сестрорецк. Дубковское шоссе, 42. Спортивный комплекс |
Початок реєстрації | 25.06.2017 19:00 |
Завершення реєстрації | 22.07.2017 11:30 |
Дата проведення турніру | 22.07.2017 |
Участников | 38 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Завершено | 1 | 22.07.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | 22.07.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Утешительный Плей-офф | Завершено | 5 | 22.07.2017 00:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | ||||
2 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
3 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
4 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
5 | Egor Stepanov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
6 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
7 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
8 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
9 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
10 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
11 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
12 | Michail Nikitin | Російська Федерація | Кронштадт | ||||
13 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
14 | Daniil Perov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
15 | Artem Boldyrev | Російська Федерація | Сєверодвінськ | ||||
16 | Boris Velmoga | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
17 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
18 | Elena Nikitina | Російська Федерація | Кронштадт | ||||
19 | Alexander Koroschenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
20 | Mikhail Kovalenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
21 | Ivan Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
22 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
23 | Timur Khamiev | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
24 | Vadim Matveev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
25 | Vadim Lebedev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
26 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | ||||
27 | Anthony Mzilangve | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
28 | Smirnov Nikolay | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
29 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
30 | Semyon Bityukov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
31 | Elena Okuneva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
32 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
33 | Pavel Fedorov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
34 | Andrey Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
35 | Никита Петров | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
36 | Ева Ком | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
37 | Владимир Ком | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||
38 | Nikita Tikhomirov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | ||||