От ст.м. "Чёрная речка" в 10.00 отправится заказной автобус, который бесплатно доставит участников к месту соревнований.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | Сестрорецк. Дубковское шоссе, 42. Спортивный комплекс |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 25.06.2017 19:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 22.07.2017 11:30 |
Turnīra datums | 22.07.2017 |
Dalībnieku | 38 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 22.07.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 22.07.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Утешительный Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 22.07.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
2 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
4 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
5 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
6 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
7 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
8 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
9 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
10 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
11 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
12 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | ||||
13 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
14 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
15 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | ||||
16 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
17 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
18 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | ||||
19 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
20 | Mikhail Kovalenko | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
21 | Ivan Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
22 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | ||||
24 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
25 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
26 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | ||||
27 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
28 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
29 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
30 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
31 | Elena Okuneva | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
32 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
33 | Pavel Fedorov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
34 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
35 | Никита Петров | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
36 | Ева Ком | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
37 | Владимир Ком | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
38 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||