Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Курськ |
Початок реєстрації | 30.10.2015 10:00 |
Завершення реєстрації | 08.01.2016 12:00 |
Дата проведення турніру | 09.01.2016 |
Участников | 144 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 4 - | ||||||||
Вторая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 5 - | ||||||||
Третья лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 6 - | ||||||||
Четвертая лига | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 7 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 8 - | ||||||||
Плей-офф первой лиги | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 9 - | ||||||||
Плей-офф второй лиги | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 10 - | ||||||||
Плей-офф третьей лиги | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |||
- 11 - | ||||||||
Плей-офф четвертой лиги | Завершено | 5 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
2 | Ivan Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
3 | Alexey Zaharov | Російська Федерація | Москва | |||
4 | Edgars Caics | Латвія | Рига | |||
5 | German Fokin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
6 | Yanis Galuzo | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
7 | Andrey Voskoboynikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
8 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | |||
9 | Atis Sīlis | Латвія | Рига | |||
10 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
11 | Pavel Gorodnitskiy | Ізраїль | Хайфа | |||
12 | Mikhail Shashkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
13 | Mykhaylo Spivakovskyy | Україна | Одеса / Київ | |||
14 | Alexander Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
15 | Veniamin Gerasimov | Російська Федерація | Москва | |||
16 | Oleg Ortinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
17 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Латвія | Рига | |||
18 | Nikita Zholobov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
19 | Dmitriy Koshman | Російська Федерація | Москва | |||
20 | Dmitry Malygin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
21 | Grigoriy Dubinin | Російська Федерація | Тула | |||
22 | Sergey Ivanov | Російська Федерація | Курськ | |||
23 | Dmytro Litvinyuk | Україна | Кропивницький | |||
24 | Dmitry Belavin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
25 | Anton Legkov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
26 | Dmitry Afonin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
27 | Vitaliy Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
28 | Anton Fedoseev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
29 | Vitaly Skorobogatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
30 | Kirill Storchak | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
31 | Denis Matveev | Російська Федерація | Курськ | |||
32 | Anton Umanskyy | Україна | Київ | |||
33 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | |||
34 | Alexander Okunev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
35 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
36 | Sergey Sammal | Російська Федерація | Тула | |||
37 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | |||
38 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | |||
39 | Viacheslav Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
40 | Viktoriya Noselivska | Україна | Київ | |||
41 | Pavel Churilin | Російська Федерація | Курськ | |||
42 | Aleksandr Tarakanov | Казахстан | Железнодорожный (РФ) | |||
43 | Sergey Shikerin | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
44 | Georgiy Levashov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
45 | Yury Volik | Російська Федерація | Краснодар | |||
46 | Maria Miloradova | Російська Федерація | Москва | |||
47 | Igor Novikov | Російська Федерація | Краснодар | |||
48 | Igor Scherbakov | Російська Федерація | Курськ | |||
49 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | |||
50 | Alexi Biorn | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
51 | Raivis Sternāts | Латвія | Рига | |||
52 | Sergejs Mihejevs | Латвія | Рига | |||
53 | Dmytro Donets | Україна | Київ | |||
54 | Evgeniy Pipchenko | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
55 | Anatoliy Sapozhnikov | Україна | Одеса | |||
56 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | |||
57 | Irina Vorobieva | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
58 | Sergey Patekhin | Російська Федерація | Курськ | |||
59 | Artem Valiev | Литва | Вільнюс | |||
60 | Maxim Starkov | Російська Федерація | Курськ | |||
61 | Andrey Chaplygin | Російська Федерація | Курськ | |||
62 | Gleb Vasiliev | Російська Федерація | Москва | |||
63 | Mykhaylo Shalomayev | Україна | Харків | |||
64 | Sergey Kovankin | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
65 | Alexandr Danilov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
66 | Nazar Kondrashevskyy | Україна | Київ | |||
67 | Sergii Tsyba | Україна | Київ | |||
68 | Vladimir Smirnov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
69 | Alexey Baranov | Російська Федерація | Москва | |||
70 | Ilya Ponomarev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
71 | Volodymyr Trus | Україна | Одеса | |||
72 | Daniil Yurchenko | Російська Федерація | Армавір | |||
73 | Oleg Salamatov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
74 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | |||
75 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
76 | Sergey Korotkiy | Російська Федерація | Москва | |||
77 | Alexey Korotkiy | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
78 | Artem Blinov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
79 | Dmytro Derkach | Україна | Харків | |||
80 | Oleg Bublikov | Російська Федерація | Курськ | |||
81 | Bratko Sergey | Російська Федерація | Краснодар | |||
82 | Eduards Blūmentāls | Латвія | Рига | |||
83 | Roman Novikov | Російська Федерація | Краснодар | |||
84 | Artem Budaev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
85 | Yaroslav Mikryukov | Російська Федерація | Котельники | |||
86 | Evgeniy Goloviznin | Російська Федерація | Курськ | |||
87 | Andrei Kniaziuk | Білорусь | Новополоцьк | |||
88 | Eva Ozerova | Російська Федерація | Череповець | |||
89 | Daniil Mushnikov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
90 | Alex Gorin | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
91 | Andrey Ponomarev | Російська Федерація | Москва | |||
92 | Igor Zaporojets | Україна | Київ | |||
93 | Sergey Kudinov | Російська Федерація | Черняховск | |||
94 | Smirnov Nikolay | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
95 | Alexey Krinov | Казахстан | Актобе | |||
96 | Yuriy Aseev | Російська Федерація | Курськ | |||
97 | Evgen Novikov | Російська Федерація | Краснодар | |||
98 | Artem Pankov | Російська Федерація | Курськ | |||
99 | Yuriy Bondarenko | Україна | Харків | |||
100 | Makar Polyakov | Російська Федерація | Котельники | |||
101 | Kashentsev Igor | Російська Федерація | Москва | |||
102 | Stepan Kishulko | Російська Федерація | Курськ | |||
103 | Viktoriia Zaporojets | Україна | Київ | |||
104 | Vladimir Areshkin | Російська Федерація | Котельники | |||
105 | Ruslan Kamalov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
106 | Rostislav Pereverzev | Російська Федерація | Курськ | |||
107 | Leonid Volik | Російська Федерація | Краснодар | |||
108 | Vladislav Chesnokov | Російська Федерація | Курськ | |||
109 | Igor Miloradov | Російська Федерація | Москва | |||
110 | Alexander Nagorniy st. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
111 | Aliaksandr Bartosh | Білорусь | Мінськ | |||
112 | Kirill Vasilev | Російська Федерація | Москва | |||
113 | Ryurik Gutiev | Російська Федерація | Сочі | |||
114 | Dmitriy Nabasov | Російська Федерація | Курськ | |||
115 | Alexey Shalagin | Російська Федерація | Нижний Новгород | |||
116 | Lanita Gutieva | Російська Федерація | Сочі | |||
117 | Oksana Derkach | Україна | Харків | |||
118 | Pavel Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
119 | Alexey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
120 | Petr Bezrukov | Російська Федерація | Курськ | |||
121 | Gleb Moskvin | Російська Федерація | Курськ | |||
122 | Alexander Nagorniy ml. | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
123 | Maksim Taziev | Російська Федерація | Курськ | |||
124 | Igor Martynenko | Україна | Харків | |||
125 | Siarhei Vazhnik | Білорусь | Мінськ | |||
126 | Alexandr Gorlin | Російська Федерація | Волгодонськ | |||
127 | Ivan Veremeenko | Російська Федерація | Армавір | |||
128 | Sergey Legostaev | Російська Федерація | Курськ | |||
129 | Nikita Lomakin | Російська Федерація | Курськ | |||
130 | Olga Likova | Російська Федерація | Курськ | |||
131 | Romans Blūmentāls | Латвія | Юрмала | |||
132 | Evgenii Solovev | Російська Федерація | Горад Клін | |||
133 | Alexander Churilin | Російська Федерація | Курськ | |||
134 | Elena Stoljarova | Російська Федерація | Санкт-Петербург | |||
135 | Alexey Zavarzin | Російська Федерація | Курськ | |||
136 | Denis Trubnikov | Російська Федерація | Курськ | |||
137 | Lidija Kozak | Російська Федерація | Волгодонськ | |||
138 | Vyacheslav Domashev | Російська Федерація | Курськ | |||
139 | Tamara Shalomayeva | Україна | Харків | |||
140 | Andrey Aseev | Російська Федерація | Курськ | |||
141 | Vladimir Otinov | Російська Федерація | Котельники | |||
142 | Julia Kriukova | Російська Федерація | Курськ | |||
143 | Sergey Chapligin | Російська Федерація | Курськ | |||
144 | Nikita Shurov | Російська Федерація | Курськ | |||