Kursk Cup - 2016 (Кубок Курска 2016)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kursk
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.10.2015 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 08.01.2016 12:00
Turnīra datums 09.01.2016
Dalībnieku 144

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Третья лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Четвертая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Плей-офф первой лиги Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Плей-офф второй лиги Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
Плей-офф третьей лиги Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 11 -
Плей-офф четвертой лиги Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Ivan Zaharov Krievija Maskava
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 Edgars Caics Latvija Rīga
5 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
6 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
7 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
8 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
9 Atis Sīlis Latvija Rīga
10 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
11 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
12 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
13 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
14 Alexander Miloradov Krievija Maskava
15 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
16 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
17 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
18 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
19 Dmitriy Koshman Krievija Maskava
20 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
21 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
22 Sergey Ivanov Krievija Kursk
23 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
24 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
25 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
26 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
27 Vitaliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
28 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
29 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
30 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
31 Denis Matveev Krievija Kursk
32 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
33 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
34 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
35 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
36 Sergey Sammal Krievija Tula
37 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
38 Anton Runenkov Krievija Maskava
39 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
40 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
41 Pavel Churilin Krievija Kursk
42 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
43 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
44 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
45 Yury Volik Krievija Krasnodara
46 Maria Miloradova Krievija Maskava
47 Igor Novikov Krievija Krasnodara
48 Igor Scherbakov Krievija Kursk
49 Stanislav Lutay Krievija Tula
50 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
51 Raivis Sternāts Latvija Rīga
52 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
53 Dmytro Donets Ukraina Kijeva
54 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
55 Anatoliy Sapozhnikov Ukraina Odesa
56 Igor Saveljev Igaunija Tallina
57 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
58 Sergey Patekhin Krievija Kursk
59 Artem Valiev Lietuva Viļņa
60 Maxim Starkov Krievija Kursk
61 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
62 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
63 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
64 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod
65 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
66 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
67 Sergii Tsyba Ukraina Kijeva
68 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
69 Alexey Baranov Krievija Maskava
70 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
71 Volodymyr Trus Ukraina Odesa
72 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
73 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
74 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
75 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
76 Sergey Korotkiy Krievija Maskava
77 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod
78 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
79 Dmytro Derkach Ukraina Harkiva
80 Oleg Bublikov Krievija Kursk
81 Bratko Sergey Krievija Krasnodara
82 Eduards Blūmentāls Latvija Rīga
83 Roman Novikov Krievija Krasnodara
84 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
85 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
86 Evgeniy Goloviznin Krievija Kursk
87 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
88 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
89 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
90 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
91 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
92 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
93 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
94 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
95 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
96 Yuriy Aseev Krievija Kursk
97 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
98 Artem Pankov Krievija Kursk
99 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
100 Makar Polyakov Krievija Kotel’niki
101 Kashentsev Igor Krievija Maskava
102 Stepan Kishulko Krievija Kursk
103 Viktoriia Zaporojets Ukraina Kijeva
104 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
105 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
106 Rostislav Pereverzev Krievija Kursk
107 Leonid Volik Krievija Krasnodara
108 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
109 Igor Miloradov Krievija Maskava
110 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
111 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
112 Kirill Vasilev Krievija Maskava
113 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
114 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
115 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod
116 Lanita Gutieva Krievija Sochi
117 Oksana Derkach Ukraina Harkiva
118 Pavel Bezrukov Krievija Kursk
119 Alexey Legostaev Krievija пос. Мармыжи (Курская область)
120 Petr Bezrukov Krievija Kursk
121 Gleb Moskvin Krievija Kursk
122 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
123 Maksim Taziev Krievija Kursk
124 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
125 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska
126 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
127 Ivan Veremeenko Krievija Armavira
128 Sergey Legostaev Krievija Kursk
129 Nikita Lomakin Krievija Kursk
130 Olga Likova Krievija Kursk
131 Romans Blūmentāls Latvija Jūrmala
132 Evgenii Solovev Krievija Kļina
133 Alexander Churilin Krievija Kursk
134 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
135 Alexey Zavarzin Krievija Kursk
136 Denis Trubnikov Krievija пос. Мармыжи Курской области
137 Lidija Kozak Krievija Volgodonska
138 Vyacheslav Domashev Krievija Kursk
139 Tamara Shalomayeva Ukraina Harkiva
140 Andrey Aseev Krievija Kursk
141 Vladimir Otinov Krievija Kotel’niki
142 Julia Kriukova Krievija Kursk
143 Sergey Chapligin Krievija Kursk
144 Nikita Shurov Krievija Kursk