Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 30.10.2015 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 08.01.2016 12:00 |
Turnīra datums | 09.01.2016 |
Dalībnieku | 144 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Вторая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Третья лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Четвертая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
Плей-офф первой лиги | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 9 - | ||||||||
Плей-офф второй лиги | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 10 - | ||||||||
Плей-офф третьей лиги | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 11 - | ||||||||
Плей-офф четвертой лиги | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
3 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
4 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
5 | German Fokin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
9 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
10 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Pavel Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
12 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
14 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
15 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
16 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
18 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Dmitriy Koshman | Krievija | Maskava | |||
20 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | |||
22 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
23 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
24 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Dmitry Afonin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
28 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | |||
32 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
33 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
34 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
35 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
36 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | |||
37 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | |||
38 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | |||
39 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | |||
40 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | |||
41 | Pavel Churilin | Krievija | Kursk | |||
42 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
43 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
44 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
45 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | |||
46 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
47 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
48 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | |||
49 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
50 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
51 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | |||
52 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
53 | Dmytro Donets | Ukraina | Kijeva | |||
54 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
55 | Anatoliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
56 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
57 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
58 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | |||
59 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
60 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
61 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
62 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | |||
63 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
64 | Sergey Kovankin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
65 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
66 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | |||
67 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | |||
68 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
69 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
70 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
71 | Volodymyr Trus | Ukraina | Odesa | |||
72 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | |||
73 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
74 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
75 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
76 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
77 | Alexey Korotkiy | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
78 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
79 | Dmytro Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
80 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | |||
81 | Bratko Sergey | Krievija | Krasnodara | |||
82 | Eduards Blūmentāls | Latvija | Rīga | |||
83 | Roman Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
84 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
85 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | |||
86 | Evgeniy Goloviznin | Krievija | Kursk | |||
87 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
88 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
89 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
90 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
91 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | |||
92 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
93 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | |||
94 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
95 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | |||
96 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | |||
97 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
98 | Artem Pankov | Krievija | Kursk | |||
99 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | |||
100 | Makar Polyakov | Krievija | Kotel’niki | |||
101 | Kashentsev Igor | Krievija | Maskava | |||
102 | Stepan Kishulko | Krievija | Kursk | |||
103 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
104 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | |||
105 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
106 | Rostislav Pereverzev | Krievija | Kursk | |||
107 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | |||
108 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | |||
109 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | |||
110 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
111 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | |||
112 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | |||
113 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
114 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | |||
115 | Alexey Shalagin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
116 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | |||
117 | Oksana Derkach | Ukraina | Harkiva | |||
118 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | |||
119 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | |||
120 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | |||
121 | Gleb Moskvin | Krievija | Kursk | |||
122 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
123 | Maksim Taziev | Krievija | Kursk | |||
124 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | |||
125 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | |||
126 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | |||
127 | Ivan Veremeenko | Krievija | Armavira | |||
128 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | |||
129 | Nikita Lomakin | Krievija | Kursk | |||
130 | Olga Likova | Krievija | Kursk | |||
131 | Romans Blūmentāls | Latvija | Jūrmala | |||
132 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | |||
133 | Alexander Churilin | Krievija | Kursk | |||
134 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
135 | Alexey Zavarzin | Krievija | Kursk | |||
136 | Denis Trubnikov | Krievija | Kursk | |||
137 | Lidija Kozak | Krievija | Volgodonska | |||
138 | Vyacheslav Domashev | Krievija | Kursk | |||
139 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | |||
140 | Andrey Aseev | Krievija | Kursk | |||
141 | Vladimir Otinov | Krievija | Kotel’niki | |||
142 | Julia Kriukova | Krievija | Kursk | |||
143 | Sergey Chapligin | Krievija | Kursk | |||
144 | Nikita Shurov | Krievija | Kursk | |||