Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Anmälan startar | 30.10.2015 10:00 |
Anmälan avslutas | 08.01.2016 12:00 |
Turneringen startar | 09.01.2016 |
Участников | 144 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 4 - | ||||||||
Вторая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 5 - | ||||||||
Третья лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 6 - | ||||||||
Четвертая лига | Avslutad | 1 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 7 - | ||||||||
Плей-офф | Avslutad | 7 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 8 - | ||||||||
Плей-офф первой лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 9 - | ||||||||
Плей-офф второй лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 10 - | ||||||||
Плей-офф третьей лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | |||
- 11 - | ||||||||
Плей-офф четвертой лиги | Avslutad | 5 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
2 | Ivan Zaharov | Ruošša | Moskva | |||
3 | Alexey Zaharov | Ruošša | Moskva | |||
4 | Edgars Caics | Lettland | Riga | |||
5 | German Fokin | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
6 | Yanis Galuzo | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
7 | Andrey Voskoboynikov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
8 | Arseniy Stolyarov | Ruošša | Moskva | |||
9 | Atis Sīlis | Lettland | Riga | |||
10 | Alexey Titov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
11 | Pavel Gorodnitskiy | Israel | Haifa | |||
12 | Mikhail Shashkov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
13 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
14 | Alexander Miloradov | Ruošša | Moskva | |||
15 | Veniamin Gerasimov | Ruošša | Moskva | |||
16 | Oleg Ortinov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
17 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Lettland | Riga | |||
18 | Nikita Zholobov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
19 | Dmitriy Koshman | Ruošša | Moskva | |||
20 | Dmitry Malygin | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
21 | Grigoriy Dubinin | Ruošša | Tula | |||
22 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | |||
23 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kropyvnytskyi | |||
24 | Dmitry Belavin | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
25 | Anton Legkov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
26 | Dmitry Afonin | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
27 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odessa | |||
28 | Anton Fedoseev | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
29 | Vitaly Skorobogatov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
30 | Kirill Storchak | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
31 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | |||
32 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kiev | |||
33 | Alexandr Zaytsev | Ruošša | Moskva | |||
34 | Alexander Okunev | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
35 | Stepan Korotkiy | Ruošša | Moskva | |||
36 | Sergey Sammal | Ruošša | Tula | |||
37 | Dmitry Soloviev | Ruošša | Mytisjtji | |||
38 | Anton Runenkov | Ruošša | Moskva | |||
39 | Viacheslav Patekhin | Ruošša | Kursk | |||
40 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kiev | |||
41 | Pavel Churilin | Ruošša | Kursk | |||
42 | Aleksandr Tarakanov | Kasakstan | Железнодорожный (РФ) | |||
43 | Sergey Shikerin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | |||
44 | Georgiy Levashov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
45 | Yury Volik | Ruošša | Krasnodar | |||
46 | Maria Miloradova | Ruošša | Moskva | |||
47 | Igor Novikov | Ruošša | Krasnodar | |||
48 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | |||
49 | Stanislav Lutay | Ruošša | Tula | |||
50 | Alexi Biorn | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
51 | Raivis Sternāts | Lettland | Riga | |||
52 | Sergejs Mihejevs | Lettland | Riga | |||
53 | Dmytro Donets | Ukraina | Kiev | |||
54 | Evgeniy Pipchenko | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
55 | Anatoliy Sapozhnikov | Ukraina | Odessa | |||
56 | Igor Saveljev | Estteeana | Tallinn | |||
57 | Irina Vorobieva | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
58 | Sergey Patekhin | Ruošša | Kursk | |||
59 | Artem Valiev | Litauen | Vilnius | |||
60 | Maxim Starkov | Ruošša | Kursk | |||
61 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | |||
62 | Gleb Vasiliev | Ruošša | Moskva | |||
63 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Charkiv | |||
64 | Sergey Kovankin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | |||
65 | Alexandr Danilov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
66 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kiev | |||
67 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kiev | |||
68 | Vladimir Smirnov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
69 | Alexey Baranov | Ruošša | Moskva | |||
70 | Ilya Ponomarev | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
71 | Volodymyr Trus | Ukraina | Odessa | |||
72 | Daniil Yurchenko | Ruošša | Armavir | |||
73 | Oleg Salamatov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
74 | Yuriy Prostakov | Ruošša | Ljubertsy | |||
75 | Nikita Pavlov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
76 | Sergey Korotkiy | Ruošša | Moskva | |||
77 | Alexey Korotkiy | Ruošša | Nizjnij Novgorod | |||
78 | Artem Blinov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
79 | Dmytro Derkach | Ukraina | Charkiv | |||
80 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | |||
81 | Bratko Sergey | Ruošša | Krasnodar | |||
82 | Eduards Blūmentāls | Lettland | Riga | |||
83 | Roman Novikov | Ruošša | Krasnodar | |||
84 | Artem Budaev | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
85 | Yaroslav Mikryukov | Ruošša | Kotel’niki | |||
86 | Evgeniy Goloviznin | Ruošša | Kursk | |||
87 | Andrei Kniaziuk | Vilges-Ruošša | Navapolatsk | |||
88 | Eva Ozerova | Ruošša | Tjerepovets | |||
89 | Daniil Mushnikov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
90 | Alex Gorin | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
91 | Andrey Ponomarev | Ruošša | Moskva | |||
92 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kiev | |||
93 | Sergey Kudinov | Ruošša | Chernyakhovsk | |||
94 | Smirnov Nikolay | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
95 | Alexey Krinov | Kasakstan | Aqtöbe | |||
96 | Yuriy Aseev | Ruošša | Kursk | |||
97 | Evgen Novikov | Ruošša | Krasnodar | |||
98 | Artem Pankov | Ruošša | Kursk | |||
99 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Charkiv | |||
100 | Makar Polyakov | Ruošša | Kotel’niki | |||
101 | Kashentsev Igor | Ruošša | Moskva | |||
102 | Stepan Kishulko | Ruošša | Kursk | |||
103 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kiev | |||
104 | Vladimir Areshkin | Ruošša | Kotel’niki | |||
105 | Ruslan Kamalov | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
106 | Rostislav Pereverzev | Ruošša | Kursk | |||
107 | Leonid Volik | Ruošša | Krasnodar | |||
108 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | |||
109 | Igor Miloradov | Ruošša | Moskva | |||
110 | Alexander Nagorniy st. | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
111 | Aliaksandr Bartosh | Vilges-Ruošša | Minsk | |||
112 | Kirill Vasilev | Ruošša | Moskva | |||
113 | Ryurik Gutiev | Ruošša | Sotji | |||
114 | Dmitriy Nabasov | Ruošša | Kursk | |||
115 | Alexey Shalagin | Ruošša | Nizjnij Novgorod | |||
116 | Lanita Gutieva | Ruošša | Sotji | |||
117 | Oksana Derkach | Ukraina | Charkiv | |||
118 | Pavel Bezrukov | Ruošša | Kursk | |||
119 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | |||
120 | Petr Bezrukov | Ruošša | Kursk | |||
121 | Gleb Moskvin | Ruošša | Kursk | |||
122 | Alexander Nagorniy ml. | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
123 | Maksim Taziev | Ruošša | Kursk | |||
124 | Igor Martynenko | Ukraina | Charkiv | |||
125 | Siarhei Vazhnik | Vilges-Ruošša | Minsk | |||
126 | Alexandr Gorlin | Ruošša | Volgodonsk | |||
127 | Ivan Veremeenko | Ruošša | Armavir | |||
128 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | |||
129 | Nikita Lomakin | Ruošša | Kursk | |||
130 | Olga Likova | Ruošša | Kursk | |||
131 | Romans Blūmentāls | Lettland | Jūrmala | |||
132 | Evgenii Solovev | Ruošša | Klin | |||
133 | Alexander Churilin | Ruošša | Kursk | |||
134 | Elena Stoljarova | Ruošša | Sankt Petersburg | |||
135 | Alexey Zavarzin | Ruošša | Kursk | |||
136 | Denis Trubnikov | Ruošša | Kursk | |||
137 | Lidija Kozak | Ruošša | Volgodonsk | |||
138 | Vyacheslav Domashev | Ruošša | Kursk | |||
139 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Charkiv | |||
140 | Andrey Aseev | Ruošša | Kursk | |||
141 | Vladimir Otinov | Ruošša | Kotel’niki | |||
142 | Julia Kriukova | Ruošša | Kursk | |||
143 | Sergey Chapligin | Ruošša | Kursk | |||
144 | Nikita Shurov | Ruošša | Kursk | |||