Turneringstyp | Individuellt |
---|---|
Status | Avslutad |
Land | Ruošša |
Stad | Kursk |
Adress | Курск, ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Anmälan startar | 04.02.2018 10:00 |
Anmälan avslutas | 25.02.2018 10:00 |
Turneringen startar | 25.02.2018 |
Участников | 27 |
Etapp
Namn | Status | Längd | Дата и время | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Avslutad | 1 | 25.02.2018 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Avslutad | 1 | 25.02.2018 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Avslutad | 1 | 25.02.2018 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Avslutad | 7 | 25.02.2018 00:00 | Deltagare | Spelschema och resultat | Tabeller |
TextversionSutplacering
Namn | Land | Stad | Очки МР | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Ruošša | Kursk | 328 | |||
2 | Dmitriy Nabasov | Ruošša | Kursk | 276 | |||
3 | Denis Matveev | Ruošša | Kursk | 242 | |||
4 | Andrey Chaplygin | Ruošša | Kursk | 209 | |||
5 | Oleg Bublikov | Ruošša | Kursk | 176 | |||
6 | Igor Scherbakov | Ruošša | Kursk | 161 | |||
7 | Pavel Churilin | Ruošša | Kursk | 148 | |||
8 | Sergey Legostaev | Ruošša | Kursk | 129 | |||
9 | Alexey Legostaev | Ruošša | Kursk | 109 | |||
10 | Vladislav Chesnokov | Ruošša | Kursk | 89 | |||
11 | Rostislav Pereverzev | Ruošša | Kursk | 69 | |||
12 | Darya Gladkova | Ruošša | Kursk | 59 | |||
13 | Aleksey Plugatarev | Ruošša | Kursk | 48 | |||
14 | Dmitriy Fateev | Ruošša | Belgorod | 34 | |||
15 | Yuriy Aseev | Ruošša | Kursk | 22 | |||
16 | Gleb Moskvin | Ruošša | Kursk | 12 | |||
17 | Andrey Glebov | Ruošša | Kursk | 11 | |||
18 | Dmitriy Soromotin | Ruošša | Kursk | 10 | |||
19 | Andrey Lobachev | Ruošša | Kursk | 9 | |||
20 | Uriy Brezhnev | Ruošša | Kursk | 8 | |||
21 | Alexey Artuchov | Ruošša | Kursk | 7 | |||
22 | Ekaterina Maslova | Ruošša | Kursk | 6 | |||
23 | Anton Artuchov | Ruošša | Kursk | 5 | |||
24 | Agafonov Aleksandr | Ruošša | Kursk | 4 | |||
25 | Matvey Hodonovich | Ruošša | Kursk | 3 | |||
26 | Zaitsev Artem | Ruošša | Kursk | 2 | |||
27 | Igor Shehovcov | Ruošša | Kursk | 1 | |||