Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | Курск, ул. Энгельса, 173 "В" (Автосалон SKODA) |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 04.02.2018 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 25.02.2018 10:00 |
Turnīra datums | 25.02.2018 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 25.02.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 25.02.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 25.02.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 25.02.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 328 | |||
2 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | 276 | |||
3 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 242 | |||
4 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 209 | |||
5 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | 176 | |||
6 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | 161 | |||
7 | Pavel Churilin | Krievija | Kursk | 148 | |||
8 | Sergey Legostaev | Krievija | Kursk | 129 | |||
9 | Alexey Legostaev | Krievija | Kursk | 109 | |||
10 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | 89 | |||
11 | Rostislav Pereverzev | Krievija | Kursk | 69 | |||
12 | Darya Gladkova | Krievija | Kursk | 59 | |||
13 | Aleksey Plugatarev | Krievija | Kursk | 48 | |||
14 | Dmitriy Fateev | Krievija | Belgoroda | 34 | |||
15 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | 22 | |||
16 | Gleb Moskvin | Krievija | Kursk | 12 | |||
17 | Andrey Glebov | Krievija | Kursk | 11 | |||
18 | Dmitriy Soromotin | Krievija | Kursk | 10 | |||
19 | Andrey Lobachev | Krievija | Kursk | 9 | |||
20 | Uriy Brezhnev | Krievija | Kursk | 8 | |||
21 | Alexey Artuchov | Krievija | Kursk | 7 | |||
22 | Ekaterina Maslova | Krievija | Kursk | 6 | |||
23 | Anton Artuchov | Krievija | Kursk | 5 | |||
24 | Agafonov Aleksandr | Krievija | Kursk | 4 | |||
25 | Matvey Hodonovich | Krievija | Kursk | 3 | |||
26 | Zaitsev Artem | Krievija | Kursk | 2 | |||
27 | Igor Shehovcov | Krievija | Kursk | 1 | |||