Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
[email protected] | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 05.12.2018 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.12.2018 11:00 |
Turnīra datums | 06.12.2018 |
Время начала | 11:00 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Noslēdzies | 1 | 06.12.2018 11:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Play off | Noslēdzies | 5 | 06.12.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 108 | |||
2 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 45 | |||
3 | Aleksandr Bauer | Igaunija | Tallina | 27 | |||
4 | Daniel Nurk | Igaunija | Tallina | 26 | |||
5 | Daniel Bogovits | Igaunija | Tallina | 25 | |||
6 | Daniel Mättik | Igaunija | Tallina | 24 | |||
7 | Daniil Sytshugov | Igaunija | Tallina | 23 | |||
8 | Robert Leenson | Igaunija | Tallina | 22 | |||
9 | Anneli Virts | Igaunija | Tallina | 21 | |||
10 | Leon Nurk | Igaunija | Tallina | 20 | |||
11 | Jegor Zheleznjakov | Igaunija | Tallina | 19 | |||
12 | Ronald Matvijenko | Igaunija | Tallina | 18 | |||
13 | Ilia Pastshenko | Igaunija | Tallina | 17 | |||
14 | Timofei Lipavski | Igaunija | Tallina | 16 | |||
15 | Mihhail Movsisjan | Igaunija | Tallina | 15 | |||
16 | Albert Leenson | Igaunija | Tallina | 14 | |||
17 | Elijah Kelfmann | Igaunija | Tallina | 13 | |||
18 | Elisa Kalashnikova | Igaunija | Tallina | 12 | |||
19 | Alex Begtimirov | Igaunija | Tallina | 11 | |||
20 | Jelizaveta Balduhhova | Igaunija | Tallina | 10 | |||
21 | Artemi Pavljukovski | Igaunija | Tallina | 9 | |||
22 | Filipp Aronovitsh | Igaunija | Tallina | 8 | |||
23 | Aleksander Santashev | Igaunija | Tallina | 7 | |||
24 | Sofia Mostovaja | Igaunija | Tallina | 6 | |||
25 | Darja Dobrjakova | Igaunija | Tallina | 5 | |||
26 | Ilja Kuzmitš | Igaunija | Tallina | 4 | |||
27 | Martin Zapadinski | Igaunija | Tallina | 3 | |||
28 | Elzabeth Pokk | Igaunija | Tallina | 2 | |||
29 | Dmitri Tenin | Igaunija | Tallina | 1 | |||