Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kazaņa |
Adrese | ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 08.10.2017 18:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 20.10.2017 12:00 |
Turnīra datums | 22.10.2017 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 22.10.2017 10:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | 22.10.2017 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 22.10.2017 13:40 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плей-офф | Noslēdzies | 3 | 22.10.2017 13:40 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sysolyatin Anton | Krievija | Jekaterinburga | ||||
2 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | ||||
3 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | ||||
4 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | ||||
5 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | ||||
6 | Sergey Semagin | Krievija | Kazaņa | ||||
7 | Dinar Fakhrutdinov | Krievija | Kazaņa | ||||
8 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | ||||
9 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | ||||
10 | Almaz Soltanov | Krievija | Kazaņa | ||||
11 | Alexandr Krivilev | Krievija | Jekaterinburga | ||||
12 | Adel Shamsutdinov | Krievija | Kazaņa | ||||
13 | Akhtareev Albert | Krievija | Kazaņa | ||||
14 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | ||||
15 | Soltanov Aidar | Krievija | Kazaņa | ||||
16 | Emil Mumdzhi | Krievija | Kazaņa | ||||
17 | Zinoviev Nikita | Krievija | Kazaņa | ||||
18 | Samat Sadreev | Krievija | Kazaņa | ||||
19 | Zinoviev Kirill | Krievija | Kazaņa | ||||
20 | Abdrakipov Ruslan | Krievija | Ufa | ||||
21 | Tkachev Egor | Krievija | Kazaņa | ||||
22 | Ruslan Khaliullin | Krievija | Kazaņa | ||||
23 | Grachev Nikita | Krievija | Kazaņa | ||||
24 | Gadirov Amir | Krievija | Kazaņa | ||||
25 | Vazhalin Oleg | Krievija | Kazaņa | ||||
26 | Soldatov Ruslan | Krievija | Kazaņa | ||||
27 | Konstantin Gorshkov | Krievija | Kazaņa | ||||