Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Горад Казань |
Адрес | ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад" |
Початок реєстрації | 08.10.2017 18:00 |
Завершення реєстрації | 20.10.2017 12:00 |
Дата проведення турніру | 22.10.2017 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Завершено | 1 | 22.10.2017 10:30 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Завершено | 1 | 22.10.2017 12:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф | Завершено | 5 | 22.10.2017 13:40 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 4 - | ||||||||
Малый плей-офф | Завершено | 3 | 22.10.2017 13:40 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sysolyatin Anton | Російська Федерація | Єкатеринбург | ||||
2 | Pavel Shakirov | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
3 | Ramil Galiev | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
4 | Konstantin Barabash | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
5 | Alexander Enyushin | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
6 | Sergey Semagin | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
7 | Dinar Fakhrutdinov | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
8 | Timur Khamiev | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
9 | Andrei Ivanov | Російська Федерація | Чебоксари | ||||
10 | Almaz Soltanov | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
11 | Alexandr Krivilev | Російська Федерація | Єкатеринбург | ||||
12 | Adel Shamsutdinov | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
13 | Akhtareev Albert | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
14 | Kapitolina Semagina | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
15 | Soltanov Aidar | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
16 | Emil Mumdzhi | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
17 | Zinoviev Nikita | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
18 | Samat Sadreev | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
19 | Zinoviev Kirill | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
20 | Abdrakipov Ruslan | Російська Федерація | Горад Уфа | ||||
21 | Tkachev Egor | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
22 | Ruslan Khaliullin | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
23 | Grachev Nikita | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
24 | Gadirov Amir | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
25 | Vazhalin Oleg | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
26 | Soldatov Ruslan | Російська Федерація | Горад Казань | ||||
27 | Konstantin Gorshkov | Російська Федерація | Горад Казань | ||||