Latvijas Čempionāts 2017

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Inčukalns
Reģistrācijas sākums Scorpion 13.05.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 13.05.2017 10:00
Turnīra datums 13.05.2017
Dalībnieku 79

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Līgas Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 2.līga Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 3.līga Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Latvijas Čempionāts 2017
Vārds Valsts Pilsēta
1 Edgars Caics Latvija Rīga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Valts Smagars Latvija Rīga
4 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
5 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
6 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
7 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
8 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
9 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
10 Igor Saveljev Igaunija Tallina
11 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
12 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
13 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
14 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
15 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
16 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
17 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
18 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
19 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
20 Raivis Sternāts Latvija Rīga
21 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
22 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
23 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
24 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils
25 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
26 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
27 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
28 Salvis Skarainis Latvija Talsi
29 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
30 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
31 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
32 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
33 Roberts Pelšs Latvija Burtnieki
34 Haralds Janvars Latvija Ventspils
35 Aigars Romals Latvija Inčukalns
36 Lorens Kaužēns Latvija Rīga
37 Sandis Krasts Latvija Valmiera
38 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki
39 Sergejs Bezenkovs Latvija Rīga
40 Intars Garančs Latvija Inčukalns
41 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki
42 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
43 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
44 Egīls Belševics Latvija Rīga
45 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
46 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns
47 Kaspars Viļums Latvija Rīga
48 Mazvydas Satkus Lietuva Viļņa
49 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
50 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
51 Leonards Mazūrs Latvija Rīga
52 Patriks Strods Latvija Inčukalns
53 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
54 Žygimantas Remeika Lietuva Viļņa
55 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns
56 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns
57 Veronika Sachok Igaunija Tallina
58 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
59 Martins Gabrielis Latvija Rīga
60 Edvards Drozds Latvija Inčukalns
61 Mārcis Radelis Latvija Ventspils
62 Andrejs Farafonovs Latvija Rīga
63 Intars Žubeckis Latvija Rīga
64 Tomas Ulis Lietuva Viļņa
65 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga
66 German Geller Jr. Igaunija Tallina
67 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki
68 Krišs Skujenieks Latvija Inčukalns
69 Gintautas Remeika Lietuva Viļņa
70 Julius Steisunas Lietuva Viļņa
71 Kārlis Veide Latvija Inčukalns
72 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns
73 Markuss Ābele Latvija Inčukalns
74 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina
75 Aleksandra Farafonova Latvija Rīga
76 Rihards Hoņavko Latvija Inčukalns
77 Haralds Gals Latvija Inčukalns
78 Ralfs Sondars Latvija Ventspils
79 Lauris Rozentāls Latvija Ventspils