Latvijas Čempionāts 2017

Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Латвія
Місто Инчукалнс
Початок реєстрації 13.05.2017 10:00
Завершення реєстрації 13.05.2017 10:00
Дата проведення турніру 13.05.2017
Участников 79

Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Grupas Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Līgas Завершено 1 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Play-off Завершено 7 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 2.līga Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці
Play-off 3.līga Завершено 5 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Latvijas Čempionāts 2017
Ім'я Країна Місто
1 Edgars Caics Латвія Рига
2 Atis Sīlis Латвія Рига
3 Valts Smagars Латвія Рига
4 Sandis Kristaps Lagzdiņš Латвія Рига
5 Artjoms Zaharovs Латвія Skrunda
6 Mikus Saulītis Латвія Инчукалнс
7 Jevgēnijs Zaharovs Латвія Рига
8 Edžus Kaņeps Латвія Вентспилс
9 Gints Lasmanis Латвія Skrunda
10 Igor Saveljev Естонія Таллінн
11 Sergejs Mihejevs Латвія Рига
12 Elvijs Siliņš Латвія Вентспилс
13 Edgars Saulītis Латвія Инчукалнс
14 Raivis Miglinieks Латвія Рига
15 Matīss Saulītis Латвія Инчукалнс
16 Eliāns Ēdelis Латвія Вентспилс
17 Rainers Kalniņš Латвія Инчукалнс
18 Edgars Mucenieks Латвія Skrunda
19 Sandis Kalniņš Латвія Инчукалнс
20 Raivis Sternāts Латвія Рига
21 Maria Saveljeva Естонія Таллінн
22 Aleksandrs Žernovojs Латвія Вентспилс
23 Simonas Pleikys Литва Вільнюс
24 Andrejs Kuzņecovs Латвія Єкабпілс
25 Alvis Siliņš Латвія Вентспилс
26 Elēna Rācenāja Латвія Вентспилс
27 Romans Faļkenšteins Латвія Рига
28 Salvis Skarainis Латвія Талсі
29 Guntis Ernšteins Латвія Вентспилс
30 Alens Kalniņš Латвія Вентспилс
31 Vafa Hamdamov Естонія Таллінн
32 Sandra Komaraite Литва Вільнюс
33 Roberts Pelšs Латвія Burtnieki
34 Haralds Janvars Латвія Вентспилс
35 Aigars Romals Латвія Инчукалнс
36 Lorens Kaužēns Латвія Рига
37 Sandis Krasts Латвія Валмієра
38 Rolands Riekstiņš Латвія Burtnieki
39 Sergejs Bezenkovs Латвія Рига
40 Intars Garančs Латвія Инчукалнс
41 Kristaps Riekstiņš Латвія Burtnieki
42 Vladimir Voronov Литва Вільнюс
43 Kristaps Zarinieks Латвія Єкабпілс
44 Egīls Belševics Латвія Рига
45 Audrius Pleikys Литва Вільнюс
46 Rinalds Siņicins Латвія Инчукалнс
47 Kaspars Viļums Латвія Рига
48 Mazvydas Satkus Литва Вільнюс
49 Roberts Suharevs Jr. Латвія Инчукалнс
50 Reinis Rihards Liepiņš Латвія Рига
51 Leonards Mazūrs Латвія Рига
52 Patriks Strods Латвія Инчукалнс
53 Toms Baumanis Латвія Инчукалнс
54 Žygimantas Remeika Литва Вільнюс
55 Roberts Līvmanis Латвія Инчукалнс
56 Ralfs Paeglis Латвія Инчукалнс
57 Veronika Sachok Естонія Таллінн
58 Konstantīns Domeniks Zabello Латвія Рига
59 Martins Gabrielis Латвія Рига
60 Edvards Drozds Латвія Инчукалнс
61 Mārcis Radelis Латвія Вентспилс
62 Andrejs Farafonovs Латвія Рига
63 Intars Žubeckis Латвія Рига
64 Tomas Ulis Литва Вільнюс
65 Krista Annija Lagzdiņa Латвія Рига
66 German Geller Jr. Естонія Таллінн
67 Kristiāns Auziņš Латвія Burtnieki
68 Krišs Skujenieks Латвія Инчукалнс
69 Gintautas Remeika Литва Вільнюс
70 Julius Steisunas Литва Вільнюс
71 Kārlis Veide Латвія Инчукалнс
72 Railends Kuhaļskis Латвія Инчукалнс
73 Markuss Ābele Латвія Инчукалнс
74 Mark-Julius Pikat Естонія Таллінн
75 Aleksandra Farafonova Латвія Рига
76 Rihards Hoņavko Латвія Инчукалнс
77 Haralds Gals Латвія Инчукалнс
78 Ralfs Sondars Латвія Вентспилс
79 Lauris Rozentāls Латвія Вентспилс