Открытый чемпионат Казани 3 этап (сезон 2017/2018)

Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Тип турніру Індивідуальний
Стан Завершено
Країна Російська Федерація
Місто Горад Казань
Адрес ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Початок реєстрації 07.11.2017 09:00
Завершення реєстрації 24.11.2017 16:00
Дата проведення турніру 26.11.2017
Участников 36
Етапи
Назва Стан Тривалість Дата и время Учасники Розклад і результати Таблиці
- 1 -
Квалификация Завершено 1 26.11.2017 10:30 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 2 -
Лиги Завершено 1 26.11.2017 12:00 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 3 -
Малый-плей Завершено 3 26.11.2017 13:45 Учасники Розклад і результати Таблиці
- 4 -
Плей-офф Завершено 5 26.11.2017 13:45 Учасники Розклад і результати Таблиці

Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я Країна Місто
1 Alexandr Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
2 Maxim Chegaev Російська Федерація Єкатеринбург
3 Haydar Mirov Російська Федерація Горад Казань
4 Sergey Shikerin Російська Федерація Нижний Новгород
5 Timur Khamiev Російська Федерація Горад Казань
6 Pavel Shakirov Російська Федерація Горад Казань
7 Alexander Enyushin Російська Федерація Горад Казань
8 Sysolyatin Anton Російська Федерація Єкатеринбург
9 Konstantin Barabash Російська Федерація Горад Казань
10 Irek Shakirov Російська Федерація Горад Казань
11 Ramil Galiev Російська Федерація Горад Казань
12 Alexandr Krivilev Російська Федерація Єкатеринбург
13 Salyakhutdinov Delus Російська Федерація Горад Казань
14 Almaz Soltanov Російська Федерація Горад Казань
15 Ilya Elkin Російська Федерація Перм
16 Andrei Ivanov Російська Федерація Чебоксари
17 Sergey Marochkin Російська Федерація Самара
18 Evgeniy Elkin Російська Федерація Перм
19 Soltanov Aidar Російська Федерація Горад Казань
20 Semen Ivanov Російська Федерація Нижний Новгород
21 Emil Mumdzhi Російська Федерація Горад Казань
22 Khamiev Ruslan Російська Федерація Горад Казань
23 Khokhlov Nikita Російська Федерація Горад Казань
24 Ismagil Iksanov Російська Федерація Горад Казань
25 Kapitolina Semagina Російська Федерація Горад Казань
26 Samat Sadreev Російська Федерація Горад Казань
27 Luchkin Maksim Російська Федерація Горад Казань
28 Yusupov Karim Російська Федерація Горад Казань
29 Vazhalin Oleg Російська Федерація Горад Казань
30 Iksanov Ilyas Російська Федерація Горад Казань
31 Ruslan Khaliullin Російська Федерація Горад Казань
32 Luchkin Artur Російська Федерація Горад Казань
33 Grachev Nikita Російська Федерація Горад Казань
34 Данил Осипов Російська Федерація Горад Казань
35 Артём Федотов Російська Федерація Горад Казань
36 Danil Fedotov Російська Федерація Горад Казань