Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kazaņa |
Adrese | ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 07.11.2017 09:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 24.11.2017 16:00 |
Turnīra datums | 26.11.2017 |
Dalībnieku | 36 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 26.11.2017 10:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | 26.11.2017 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Малый-плей | Noslēdzies | 3 | 26.11.2017 13:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 5 | 26.11.2017 13:45 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
2 | Maxim Chegaev | Krievija | Jekaterinburga | |||
3 | Haydar Mirov | Krievija | Kazaņa | |||
4 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
5 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | |||
6 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | |||
7 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | |||
8 | Sysolyatin Anton | Krievija | Jekaterinburga | |||
9 | Konstantin Barabash | Krievija | Kazaņa | |||
10 | Irek Shakirov | Krievija | Kazaņa | |||
11 | Ramil Galiev | Krievija | Kazaņa | |||
12 | Alexandr Krivilev | Krievija | Jekaterinburga | |||
13 | Salyakhutdinov Delus | Krievija | Kazaņa | |||
14 | Almaz Soltanov | Krievija | Kazaņa | |||
15 | Ilya Elkin | Krievija | Perma | |||
16 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | |||
17 | Sergey Marochkin | Krievija | Samāra | |||
18 | Evgeniy Elkin | Krievija | Perma | |||
19 | Soltanov Aidar | Krievija | Kazaņa | |||
20 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
21 | Emil Mumdzhi | Krievija | Kazaņa | |||
22 | Khamiev Ruslan | Krievija | Kazaņa | |||
23 | Khokhlov Nikita | Krievija | Kazaņa | |||
24 | Ismagil Iksanov | Krievija | Kazaņa | |||
25 | Kapitolina Semagina | Krievija | Kazaņa | |||
26 | Samat Sadreev | Krievija | Kazaņa | |||
27 | Luchkin Maksim | Krievija | Kazaņa | |||
28 | Yusupov Karim | Krievija | Kazaņa | |||
29 | Vazhalin Oleg | Krievija | Kazaņa | |||
30 | Iksanov Ilyas | Krievija | Kazaņa | |||
31 | Ruslan Khaliullin | Krievija | Kazaņa | |||
32 | Luchkin Artur | Krievija | Kazaņa | |||
33 | Grachev Nikita | Krievija | Kazaņa | |||
34 | Данил Осипов | Krievija | Kazaņa | |||
35 | Артём Федотов | Krievija | Kazaņa | |||
36 | Данил Федотов | Krievija | Kazaņa | |||