Открытый чемпионат Казани 3 этап (сезон 2017/2018)

Аккредитация с 10.00
Начало турнира в 10.30
Контактный телефон 79872972969
https://vk.com/stigakazan
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kazaņa
Adrese ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Reģistrācijas sākums 07.11.2017 09:00
Reģistrācijas beigas 24.11.2017 16:00
Turnīra datums 26.11.2017
Dalībnieku 36

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 26.11.2017 10:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 26.11.2017 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Малый-плей Noslēdzies 3 26.11.2017 13:45 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 5 26.11.2017 13:45 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
2 Chegaev Maxim Krievija Jekaterinburga
3 Haydar Mirov Krievija Kazaņa
4 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
5 Timur Khamiev Krievija Kazaņa
6 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa
7 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa
8 Sysolyatin Anton Krievija Jekaterinburga
9 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa
10 Shakirov Irek Krievija Kazaņa
11 Galiev Ramil Krievija Kazaņa
12 Alexandr Krivilev Krievija Jekaterinburga
13 Salyakhutdinov Delus Krievija Kazaņa
14 Almaz Soltanov Krievija Kazaņa
15 Ilya Elkin Krievija Perma
16 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari
17 Sergey Marochkin Krievija Samāra
18 Evgeniy Elkin Krievija Perma
19 Soltanov Aidar Krievija Kazaņa
20 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod
21 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa
22 Khamiev Ruslan Krievija Kazaņa
23 Khokhlov Nikita Krievija Kazaņa
24 Iksanov Ismagil Krievija Kazaņa
25 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa
26 Samat Sadreev Krievija Kazaņa
27 Luchkin Maksim Krievija Kazaņa
28 Yusupov Karim Krievija Kazaņa
29 Vazhalin Oleg Krievija Kazaņa
30 Iksanov Ilyas Krievija Kazaņa
31 Khaliullin Ruslan Krievija Kazaņa
32 Luchkin Artur Krievija Kazaņa
33 Grachev Nikita Krievija Kazaņa
34 Данил Осипов Krievija Kazaņa
35 Артём Федотов Krievija Kazaņa
36 Данил Федотов Krievija Kazaņa