VII Открытый Чемпионат Беларуси 2019/20 #4

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Baltkrievija
Pilsēta Minska
Adrese ул. Курчатова, 8 (общежитие № 10 БГУ); теннисный зал (2-й этаж)
Telefona numurs +375295020101
E-mail waznik@yandex.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.11.2019 14:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 22.11.2019 16:00
Turnīra datums 23.11.2019
Время начала 10:00
Dalībnieku 35
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
6 лет ВМЕСТЕ: СЕРИЯ А Noslēdzies 1 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
СЕРИЯ В Noslēdzies 2 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
П-О 1-12 Noslēdzies 7 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
П-О 5-8 Noslēdzies 7 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
П-О 9-12 Noslēdzies 7 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
П-О СЕРИИ В Noslēdzies 7 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
ПЕРВАЯ ЛИГА Noslēdzies 1 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
П-О первой лиги Noslēdzies 7 23.11.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
итого
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Aleksey Akinfin Baltkrievija Minska 432
2 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska 415
3 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska 409
4 Vadim Romanenko Baltkrievija Minska 397
5 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska 386
6 Vladzimir Slizh Baltkrievija Minska 372
7 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska 360
8 Krynitski Vadim Baltkrievija Minska 351
9 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska 339
10 Fedor Kalinovsky Baltkrievija Minska 331
11 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец 322
12 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn 311
13 Avin Aleksandr Baltkrievija Minska 299
14 Jaraslau Vazhnik Baltkrievija Minska 286
15 Lysenka Leanid Baltkrievija Vitebska 273
16 Mihail Dagockij Baltkrievija Minska 260
17 Chernobay Vova Baltkrievija Minska 249
18 Michael Chernobay Baltkrievija Minska 240
19 Avin Ivan Baltkrievija Minska 229
20 Andrey Rabcevich Baltkrievija Minska 224
21 Rabcevich Aleksey Baltkrievija Minska 219
22 Vitali Kuratnik Baltkrievija Minska 212
23 Valeriy Kovalchuk Baltkrievija Minska 187
24 Juzenkov Eldar Baltkrievija Minska 139
25 Kudelko Pavel Baltkrievija Minska 93
26 Maksim Stsepanovich Baltkrievija Maladzyechna 50
27 Alexandr Bertosh Baltkrievija Minska 26
28 Ruto Dzmitry Baltkrievija Minska 23
29 Nazar Sobal Baltkrievija Minska 21
30 Eugenij Tarluk Baltkrievija Minska 18
31 Aleg Ludchik Baltkrievija Minska 14
32 Mihail Sapozhnikov Baltkrievija Minska 9
33 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska 7
34 Roman Romanenko Baltkrievija Minska 4
35 Haprou Andrei Baltkrievija Minska 1