VI этап Открытого чемпионата Казани 2018/2019

Открытый чемпионат Казани 2018/2019 состоит из 7 этапов.
Принять участие в турнире может любой желающий независимо от пола и возраста.

На каждом этапе чемпионата тройка лучших игроков будет награждена медалями, призеры лиг награждаются памятными дипломами.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kazaņa
Adrese ул.Латышских Стрелков 25, Подростковый центр "Лимонад"
Telefona numurs +7 (987) 297 29 69
E-mail khamiev.t@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 18.02.2019 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 02.03.2019 12:00
Turnīra datums 03.03.2019
Время начала 10:30
Dalībnieku 34

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 03.03.2019 10:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 03.03.2019 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 5 03.03.2019 14:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 Emil Mumdzhi Krievija Kazaņa 321
2 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 281
3 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 259
4 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 239
5 Galeev Fanil Krievija Kazaņa 224
6 Kapitolina Semagina Krievija Kazaņa 203
7 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 174
8 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 149
9 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 121
10 Ismagil Iksanov Krievija Kazaņa 96
11 Dinar Fakhrutdinov Krievija Kazaņa 80
12 Artem Smirnov Krievija Kazaņa 70
13 Almaz Soltanov Krievija Kazaņa 59
14 Irek Shakirov Krievija Kazaņa 47
15 Konstantin Gorshkov Krievija Kazaņa 34
16 Alisa Platonova Krievija Kazaņa 22
17 Artemiev Artur Krievija Kazaņa 21
18 Viktor Gomziakov Krievija Kirova 20
19 Samat Sadreev Krievija Kazaņa 19
20 Vladislav Chudinovskikh Krievija Slobodskoy 18
21 Shaehov Islam Krievija Kazaņa 16
22 Ruslan Khaliullin Krievija Kazaņa 15
23 Korshunov Timofey Krievija Kazaņa 14
24 Viktor Glibyanskii Krievija Kazaņa 13
25 Grachev Nikita Krievija Kazaņa 12
26 Lenar Yarullin Krievija Kazaņa 10
27 Snezhanna Tsyganova Krievija Kazaņa 9
28 Zaburdaev Rostislav Krievija Kazaņa 8
29 Safiullina Sofya Krievija Kazaņa 7
30 Данил Федотов Krievija Kazaņa 6
31 Stanislav Borodavkin Krievija Falënki 5
32 Vadim Kuznetsov Krievija Kazaņa 3
33 Nazmutdinov Bilal Krievija Kazaņa 2
34 Kirill Vakkasov Krievija Kazaņa 1