IX Открытый Чемпионат Нижнего Новгорода Этап 4

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Adrese проспект Гагарина, 22
Telefona numurs 89030543637
E-mail shikerin@mail.ru
Reģistrācijas sākums Scorpion 17.01.2019 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 09.02.2019 23:00
Turnīra datums 10.02.2019
Время начала 11.00
Dalībnieku 26

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 10.02.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Групповой этап Noslēdzies 1 10.02.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плэй-офф Noslēdzies 7 10.02.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Малый плэй-офф Noslēdzies 7 10.02.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Переходный турнир Noslēdzies 7 10.02.2019 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Alexey Korotkiy Krievija Nizhniy Novgorod 50 308
2 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 43 266
3 Roman Aganichev Krievija Ivanova 38 235
4 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 34 194
5 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 31 175
6 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod 29 156
7 Olga Glazunova Krievija Nizhniy Novgorod 27 140
8 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 25 121
9 Kirichenko Evgeny Krievija Nizhniy Novgorod 23 96
10 Panyov Nikita Krievija Ivanova 22 71
11 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 21 42
12 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 20 28
13 Sergey Dunichkin Krievija Nizhniy Novgorod 19 21
14 Alexey Soloviev Krievija Nizhniy Novgorod 18 20
15 Larin Maksim Krievija Nizhniy Novgorod 17 18
16 Igor Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 16 17
17 Dunichkin Dzonyy Krievija Nizhniy Novgorod 15 15
18 Pavel Syzrantsev Krievija Nizhniy Novgorod 14 13
19 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 13 12
20 Efimov Filipp Krievija Nizhniy Novgorod 12 10
21 Andrey Varyutin Krievija Nizhniy Novgorod 11 9
22 Eugene Knyazev Krievija Nizhniy Novgorod 10 7
23 Kemenov Mikhail Krievija Nizhniy Novgorod 9 6
24 Trifonov Daniil Krievija Nizhniy Novgorod 8 4
25 Василий Чиняков Krievija Nizhniy Novgorod 7 3
26 Mikhail Haysman Krievija Nizhniy Novgorod 6 1