Второй этап чемпионата Эстонии состоится в зале молодежного центра Ласнамяэ (Каху 4). Начало в 13.00. Взнос на месте 7 евро, при предварительной регистрации 5 евро.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Kahu 4 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 03.10.2017 15:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 13.10.2017 21:00 |
Turnīra datums | 15.10.2017 |
Dalībnieku | 14 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Kvalifikaatsiia | Noslēdzies | 1 | 15.10.2017 13:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
PLAY OFF | Noslēdzies | 7 | 15.10.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Esiliga | Noslēdzies | 2 | 15.10.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Estonian Championship 2017/2018 #2 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | 20 | |||
2 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | 18 | |||
3 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 16 | |||
4 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 14 | |||
5 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 12 | |||
6 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 11 | |||
7 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 10 | |||
8 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 9 | |||
9 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 8 | |||
10 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 7 | |||
11 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | 6 | |||
12 | Vadim Saks | Igaunija | Tallina | 5 | |||
13 | Kirill Bogdanov | Igaunija | Narva | 4 | |||
14 | Alexander Kaminski | Krievija | Tallinn / Moscow | 0 | |||
Final standing | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | |||
2 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | |||
3 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
4 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | |||
5 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | |||
6 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | |||
7 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
8 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | |||
9 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | |||
10 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | |||
11 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | |||
12 | Alexander Kaminski | Krievija | Tallinn / Moscow | |||
13 | Vadim Saks | Igaunija | Tallina | |||
14 | Kirill Bogdanov | Igaunija | Narva | |||