Второй этап чемпионата Эстонии состоится в зале молодежного центра Ласнамяэ (Каху 4). Начало в 13.00. Взнос на месте 7 евро, при предварительной регистрации 5 евро.
Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Естонія |
Місто | Таллінн |
Адрес | Kahu 4 |
Початок реєстрації | 03.10.2017 15:00 |
Завершення реєстрації | 13.10.2017 21:00 |
Дата проведення турніру | 15.10.2017 |
Участников | 14 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Kvalifikaatsiia | Завершено | 1 | 15.10.2017 13:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 2 - | ||||||||
PLAY OFF | Завершено | 7 | 15.10.2017 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | ||
- 3 - | ||||||||
Esiliga | Завершено | 2 | 15.10.2017 15:00 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці |
Текстова версіяПідсумкове положення
Estonian Championship 2017/2018 #2 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | 20 | |||
2 | Aleksandr Metelitsa | Естонія | Нарва | 18 | |||
3 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | 16 | |||
4 | Deniss Andrijashkin | Естонія | Нарва | 14 | |||
5 | Daniil Moshnin | Естонія | Таллінн | 12 | |||
6 | Alen Shekarev | Естонія | Таллінн | 11 | |||
7 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | 10 | |||
8 | Mark Kritski | Естонія | Таллінн | 9 | |||
9 | Veronika Sachok | Естонія | Таллінн | 8 | |||
10 | Vladimir Andriyashkin | Естонія | Нарва | 7 | |||
11 | Aleksei Fedotov | Естонія | Нарва | 6 | |||
12 | Vadim Saks | Естонія | Таллінн | 5 | |||
13 | Kirill Bogdanov | Естонія | Нарва | 4 | |||
14 | Alexander Kaminski | Російська Федерація | Tallinn / Moscow | 0 | |||
Final standing | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Ім'я | Країна | Місто | ||||
1 | Jevgeni Lvov | Естонія | Таллінн | |||
2 | Aleksandr Metelitsa | Естонія | Нарва | |||
3 | Igor Saveljev | Естонія | Таллінн | |||
4 | Deniss Andrijashkin | Естонія | Нарва | |||
5 | Daniil Moshnin | Естонія | Таллінн | |||
6 | Alen Shekarev | Естонія | Таллінн | |||
7 | Vafa Hamdamov | Естонія | Таллінн | |||
8 | Mark Kritski | Естонія | Таллінн | |||
9 | Veronika Sachok | Естонія | Таллінн | |||
10 | Vladimir Andriyashkin | Естонія | Нарва | |||
11 | Aleksei Fedotov | Естонія | Нарва | |||
12 | Alexander Kaminski | Російська Федерація | Tallinn / Moscow | |||
13 | Vadim Saks | Естонія | Таллінн | |||
14 | Kirill Bogdanov | Естонія | Нарва | |||